Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

  Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Go down 
+37
Grga Zlatoper
grk
enver
lastavica
bevanda
lubinko
adebisi
keyser soze
brabus
Nemam nista!
F I N K O
GRANDE
Baketina
roko
euzebio
DjordjeVet
emirgrdelin13
myki
roko prč
KOBAC
kolombar
Sina BL
ĐEKO
pujdo
MONSTRUMO
PESTI
ivica
prava zijada
Gigo
nicaze
pele
YOGI
frzelin
lorena1990
domo
Tic_Bal.
CIBO
41 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 26  Next
Autor/icaPoruka
PESTI

PESTI


Broj postova : 251
Points : 259
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : ZADAR

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptyned kol 04, 2013 7:04 pm

Živili moji dragi ,,glatki,, evo da vam se malo javim prije nego odem na kavu .Ža mi je da vam forum spava ,neka njega i vas .Very Happy 

Odmah jednu jedinicu svim glatkima dajem .Jedinicu ko kuću jer će te opet djeliti stručne lekcije bez podloge  i hvaliti sami sebe.

Eto , sad kad imate unaprid jediničinu neka koce odbanira sam sebe . Svatko zna za glatku administraciju pa neka ne glumi više taj dio .
Kad piše ,,koce,, gušt mi je sa velikim meštrom pričati o ,,glatkom pivanju ,,.....,,cibe,, i one ,,orlušine ,,su duplići pa mi nisu napeti .

Koce , balta ti je sa grdelinima skroz otišao nizbrdo .Yogi je snimio svoj prvi video i moram ga pohvaliti za taj dio prema balti .
Nemoj glumatati taktiku ,,povlačenja,, preko ,,baniranja ,, nego obisi kakav snimak .
Manga ko ti ima obavezu voditi , djeliti lekcije, i pokazati kako se ,,to,, radi .

Odbaniraj sam sebe i udri po ,,tipkovnici,, .@
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptyned kol 04, 2013 7:33 pm

Pesti ti ne možeš djeliti ocjene  ni tamo na "MOJ FORUM"

Tebi je đaba govoriti kao odraslom čovjeku da ja nisam  CIBO ,ni bilo ko drugi i nikad nisam koristio bilo kakav drugi nick. Pesti ti uporan u svojim tvrdnjama a mnogo griješiš.
Griješiš i misleči da idem nizbrdo moji mladi koji su izleženi  u zimu i prolječe več sada imaju  zije Sad
Pesti nisi ti za razgovor i raspravu mnogo misliš da znaš a u biti griješiš i neznaš .
Đaba ti svi moji snimci koje sam postavio od mladi grdelina ali ti več imaš svoj stav da ja idem unazad.
ps. PESTI popi kafu i smiri se i onda lagano kreni u normalnu diskusiju Smile
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptyned kol 04, 2013 7:48 pm

Živili.

Kako sve prepreke nepoželjne preskočiti,otarasiti se pa doči do
jako zadovoljavajuča tiča. RECIMO.

- da ima lipa obojana,zvonkava pletiva
-da su donekle pristojne dužine
-ukus-štekatna ili melodijska
-da kroz izvedbu pletiva nema ubačaja mali poštapalica
-da je uporan iči na ponavljanje pletiva
-obavezno bar u 80 posto da iza pletiva slijedi zijada
-da je uvijek bar u( velikoj večini) iza zijade točka
-da ne varira na zijadama(pozitivnim) što go manje
-da ne varira (nipošto)na zijadama (negativnom) zijadom
-da voli pivati opravdane pa i donekle pozitivne batude
-da kod izvedbe ravne vrst zijade nosi obavezno pristojnu
dužinu do u sami kraj
-da po naj boljem kriteriju je zijada kristalna,sijajna posve bistra
-da je po mogučnosti zijada tipa kolumbara kad bi birali
VERAŠ

-da je donekle pozitivno smislom povezan u pismi van batudi
-da nema jačih nepoželjnih vrsti strilavanja(negativni)
-da se i kroz veraš uočuju lipe vezane dionice pisme
-da je u minimali ispivan sa poštapalicama neukusnim,neprimjerenim
-idealno da kroz veraš pokazuje batudu čistu staje na zijadi
ITD.

I SAD NE ODMA BRITVOM NA TIČA
JER PUNO PREPREKA (NEMOGUČI ZACRTANI PREMA IDEALU
JE NEOSTVARIVO.)

Zato malo mekši pristup bar sa moje strane dajem da bi još
neki tiči donekle zaživili pozitivno.
Bio sam težak,oprostite.

POZDRAV.
[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptyned kol 04, 2013 8:59 pm

 Sleep 


Zadnja promjena: pujdo; uto tra 22, 2014 9:32 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptyned kol 04, 2013 10:59 pm

e pesti ja ne znam kakvi je taj TVOJ forum ima bit da je tamo živo i da sve vrvi od pravih snimaka.Ja koliko sam čuja to je forum samo za gađenje tića i tićara ,i to samo određene tiće i tićare.ti si ima šansu a lagano si se povuka,reka si doć a onda ništa.Ja sam mislija da ćemo lipo sist i poslušat tiće pa da se vidi ko šta ima,bez ikakvog preseravanja i takmićenja .Ja znam da ni ti a ni 99% tićara ne mogu pobjedit SOKRATESA ali sam ti to tija dokazat na fin i kulturan naćin tić i tić i ja i ti.Malo sam proša po starim postovima i mislim da bi se neki tićari ili ptićari morali meni i izvinit jer su tako obećali ,AKO TI SNIMIŠ TIĆA I STAVIŠ NA FORUM JA ĆU SE IZVINIT,to su bile nećije rjeći.Ja sam za normalni razgovor i polemiku ako oćete ali ko me bude podbada neka oćekuje isto to i malo više.pozz
[Vrh] Go down
kolombar




Broj postova : 49
Points : 49
Join date : 01.07.2013

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptyned kol 04, 2013 11:11 pm

znaci samo ja yogi i roko Prc smo stavili snimku tica,cini se da samo mi imamo prave
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptyned kol 04, 2013 11:14 pm

ja mislim da si ti iz sinja kolombaru,a ako i nisi onda si učen na sinjsko pivanje.
[Vrh] Go down
kolombar




Broj postova : 49
Points : 49
Join date : 01.07.2013

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptyned kol 04, 2013 11:25 pm

os doc na alku
[Vrh] Go down
PESTI

PESTI


Broj postova : 251
Points : 259
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : ZADAR

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptypon kol 05, 2013 12:03 am

Tic_Bal. je napisao/la:
Pesti ti ne možeš djeliti ocjene  ni tamo na "MOJ FORUM"

Na ,, moj forum,, si MODERATOR ako nisi zaboravio.Very Happy 
Zapravo, svi članovi su MODERATORI u svojim temama i mogu raditi sa svojim postovima što god žele .Ti si obrisao svoja videa, postove zbog svojih razloga , moja velika vlast se ne čini baš velikom ako možeš brisati svoje i TUĐE POSTOVE na ,,mom forumu,,. Svakome po volji i kako god želi .
Ostavio bi ti svoj video da ti grdelin valja , gledalo bi se to , hvalili bi to ljudi .To je prava istina moj balta ,ne trpiš kritiku .


Nije problem imati lošu sezonu .Zadnja stvar koju želim bilo kome balta jest da ima loše grdeline ili sezonu .



Yogi , dobro znaš da ste tada pretjerali u ,,pljucanju,, mog grdelina .Koja je tada svrha slušati tu ticu u živo .Trebali su grdelini pivati jedan kraj drugog ,trebalo je to biti druženje a ja imam pravo predomisliti se i ne otići na ,,druženje ,, ako smatram da bi to bilo sve osim ,druženja ..
Video uvijek snimim , tko navrati čuje u živo .Ne vidim razlog da nešto krijem ili kome mažem oči .Video si snimio i ti a to poštivam i jako cjenim bez obzira sviđa li mi se ili ne sviđa pivanje .
Na ,,mom forumu,, piše tko što hoće i kako želi kao i tu , što se mene tiće ja koristim ovaj vaš za sve što imam reći glatkima ,tako da mi nije potreba pisati bilo što iza leđa.
Podbadanje je na štetu svih i svakoga dok se god ne bude govorilo o vrijednostima onog što tić može pjevati.
Očito je ,,moda,, pisati o manama kako ih tko vidi u drugom pivanju.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptypon kol 05, 2013 1:08 am

PESTI nekoliko vedea ima na you tube nigdje nisu sklonjeni.

Kako ga ti zoveš "MOJ FORUM" je bio koji snimak mladi CIBAŠA nikako nije stavljen pijev grdelina.

Tema je se zvala RANI  MLADI koju sam i izbrisao.

Nevolim kada se neke stvari izvrču kako ti to radiš vrlo često evo samo da pojasnimo neke stvari .

Jutros mi govoriš idem nizbrdo ? Od 1 do 5 mjeseca 12 mladi  i konbinovao sam sa 2 učitelja na isto pijevanje e sada de ti meni reci gdje ti vidiš too nizbrdo..... ?

Evo PESTI  i video od ove godine ako hočes da malo posereš mi učitelja koji je sada sa njima.

https://www.youtube.com/watch?v=pNqv-YDvCj4
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptypon kol 05, 2013 3:26 am

pesti ti kažeš da smo ti ispljucali tića,sad sam ponovo posluša tvog sokola i ponovo to kažem da je meni ona zijada nategnuta .Ne samo da je nategnuta nego joj fali dosta toga.Tić je batudaš ,naj vjerovatnije stari tić ,ćist i da je malo bolja zijada bija bi pristojan grdelin.Da vidiš da neman ništa protiv nikog usporedit ću onog grdelina kojeg su stavili pod naziv milin lirski ,zijada onog grdelina je puno bolja od tvoje ali ja je ne bi drža jer je isto nategnuta.Ne znam jeli se ti slažeš s mojim pogledom .I volija bi da mi usporediš sokola zijadu i sokratesa zijadu
[Vrh] Go down
ivica

ivica


Broj postova : 198
Points : 199
Join date : 17.01.2011
Lokacija : 17. o9. 1976

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptypon kol 05, 2013 7:19 am

Tic_Bal. je napisao/la:
PESTI nekoliko vedea ima na you tube nigdje nisu sklonjeni.

Kako ga ti zoveš "MOJ FORUM" je bio koji snimak mladi CIBAŠA nikako nije stavljen pijev grdelina.

Tema je se zvala RANI  MLADI koju sam i izbrisao.

Nevolim kada se neke stvari izvrču kako ti to radiš vrlo često evo samo da pojasnimo neke stvari .

Jutros mi govoriš idem nizbrdo ? Od 1 do 5 mjeseca 12 mladi  i konbinovao sam sa 2 učitelja na isto pijevanje e sada de ti meni reci gdje ti vidiš too nizbrdo..... ?

Evo PESTI  i video od ove godine ako hočes da malo posereš mi učitelja koji je sada sa njima.

https://www.youtube.com/watch?v=pNqv-YDvCj4
Balta video uredan , moram primjetiti , da je ovo najveći skavolin među glatkima , u nekim segmentima koda slušam svoje tice , hahahaha osim u nekim se razlikuju , ali lipo je za čut , i reć šta je prvo kokoš ili jaje , SVI STE VI SKAVOLINAŠI pozzzzzz od zadre izvornog skavolinaša
[Vrh] Go down
PESTI

PESTI


Broj postova : 251
Points : 259
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : ZADAR

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptypon kol 05, 2013 7:20 am

Gledam post  ,,kako ti je sokrates bolji od 99% grdelina ,,Very Happy 
Što reći iza toga kad si toliko uvjeren ?
Uostalom, reći će ljudi koji imaju grdeline ,koji svakodnevno imaju pune uši pivanja a ne teoretičari bez tice ili sa onima koji će jedne godine jednog dana zapjevati grdelin , koliko je to istina .

Teoretski ,samo neki 1% možda ,negdje ,kod nekog  je bolje od njega .Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

Yogi, stvarnost je da tog tića nema 2014 , izgubiti će mu se svaki trag kao i njegovim prethodnicima a novi će biti još gori .
Rado bi usporedio ali kad tako tvrdiš totalno nema smisla uspoređivati bilo što .
[Vrh] Go down
ivica

ivica


Broj postova : 198
Points : 199
Join date : 17.01.2011
Lokacija : 17. o9. 1976

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptypon kol 05, 2013 7:23 am

PESTI je napisao/la:
Gledam post  ,,kako ti je sokrates bolji od 99% grdelina ,,Very Happy 
Što reći iza toga kad si toliko uvjeren ?
Uostalom, reći će ljudi koji imaju grdeline ,koji svakodnevno imaju pune uši pivanja a ne teoretičari bez tice ili sa onima koji će jedne godine jednog dana zapjevati grdelin , koliko je to istina .

Teoretski ,samo neki 1% možda ,negdje ,kod nekog  je bolje od njega .Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

Yogi, stvarnost je da tog tića nema 2014 , izgubiti će mu se svaki trag kao i njegovim prethodnicima a novi će biti još gori .
Rado bi usporedio ali kad tako tvrdiš totalno nema smisla uspoređivati bilo što .
Daj pesti podršku balti , ipak čovik drži skavoline , nema veze kako ih on zove
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptypon kol 05, 2013 7:43 am

Pa di su ti ljudi šta su im pune uši pravog pivanja,di su ti tići .Ja sam te pesti zva da ti uživo dokažem šta imam ja a šta imaš ti.Onih 1 % sam reka ćisto onako teoretski (može i mrtvac prnit)eto imali su šansu pa je nisu iskoristili.Ja sam sokratesa nosija s sobom cilo lito ,ko je god tija ja sam ga stavlja na brokvu.Niko nije ništa čuja osim batude,i zijada svaki put ista.Donili bi oni moj pesti da ima neko nešta ALI........Sijećaš li se kako ste se smijali kad je jedan sinjanin izaziva svih i nije mu navodno niko sdmija doć.Kako se sad ne smije niko osim mene i naravno svih glatkih hi hi hi hi
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptypon kol 05, 2013 8:24 am

ivica je napisao/la:
Tic_Bal. je napisao/la:
PESTI nekoliko vedea ima na you tube nigdje nisu sklonjeni.

Kako ga ti zoveš "MOJ FORUM" je bio koji snimak mladi CIBAŠA nikako nije stavljen pijev grdelina.

Tema je se zvala RANI  MLADI koju sam i izbrisao.

Nevolim kada se neke stvari izvrču kako ti to radiš vrlo često evo samo da pojasnimo neke stvari .

Jutros mi govoriš idem nizbrdo ? Od 1 do 5 mjeseca 12 mladi  i konbinovao sam sa 2 učitelja na isto pijevanje e sada de ti meni reci gdje ti vidiš too nizbrdo..... ?

Evo PESTI  i video od ove godine ako hočes da malo posereš mi učitelja koji je sada sa njima.

https://www.youtube.com/watch?v=pNqv-YDvCj4
 Balta  video uredan ,  moram primjetiti , da je ovo najveći skavolin među glatkima , u nekim segmentima  koda slušam svoje tice , hahahaha osim u nekim   se razlikuju , ali lipo je za čut , i reć šta je prvo kokoš ili jaje ,   SVI STE VI SKAVOLINAŠI   pozzzzzz   od zadre  izvornog skavolinaša

Legendo kako kažeš da ima sličnosti sa skavolinima ja isto primjetim neke segmente sličnosti sa CVI CVI jer sam držao taj pijev. Mislim da je i konbinovano sa ta dva pijeva.
Meni je nebitno dali skavolin ili neki drugi pijev. Bitno mi je da tić zna zapijevat onoliko da ja imam sa nečim da se zajebajem da bi se nadao boljem. Ako mi ispadne neki mladac bolji i sa večim brojem batudi ja bi bio prezadovoljan. Nadam se isto da uleti mladac koji bi češče znao na zov nadovezat batudu jer tako i učitelj pijeva pred modu i iza mode.
Uglavnom treba imat sreče da bi se neke stavari podudarile.
scratch 
[Vrh] Go down
nicaze

nicaze


Broj postova : 84
Points : 82
Join date : 02.01.2012

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptypon kol 05, 2013 6:05 pm

Balta pozdravio te cupin i reko ti je da ti sad vjeruje da riba radi
[Vrh] Go down
prava zijada

prava zijada


Broj postova : 185
Points : 185
Join date : 20.09.2012
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptypon kol 05, 2013 7:22 pm

Tic_Bal. je napisao/la:
PESTI nekoliko vedea ima na you tube nigdje nisu sklonjeni.

Kako ga ti zoveš "MOJ FORUM" je bio koji snimak mladi CIBAŠA nikako nije stavljen pijev grdelina.

Tema je se zvala RANI  MLADI koju sam i izbrisao.

Nevolim kada se neke stvari izvrču kako ti to radiš vrlo često evo samo da pojasnimo neke stvari .

Jutros mi govoriš idem nizbrdo ? Od 1 do 5 mjeseca 12 mladi  i konbinovao sam sa 2 učitelja na isto pijevanje e sada de ti meni reci gdje ti vidiš too nizbrdo..... ?

Evo PESTI  i video od ove godine ako hočes da malo posereš mi učitelja koji je sada sa njima.

https://www.youtube.com/watch?v=pNqv-YDvCj4


G.Tic Bal čitam u naslovu video zapisa da je ovo mladi grdelin izležen u siječnju ili sam pogrešno shvatio.Zija je u rangiranosti ovog pivanja ali ako je mladi grdelin onda se može nadati napretku jer se vidi stabilnost u izvedenosti zije  po dužini i finoći koja će sigurno napredovati jer je takovo pivanje.Pozitivno je što je nakon svake zije točka i odvajanje od verša iako spajajući već sad tri batude u nizu pokazuje sklonost batudavanju.Jako dobro i daje nadu G.Tic Bal.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptypon kol 05, 2013 11:36 pm

Koliko je 1000 x 0 ???
Hihihihihi
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptypon kol 05, 2013 11:56 pm

ŠUMICA https://www.youtube.com/watch?v=OIi22TucBy0 Co to mas u cibi. To njet šuma zalutal MONSTRUM to PUSTINJA hihihihi Smile
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptyuto kol 06, 2013 12:18 am

Heheheh, Balta mogu ti rec da je ovaj tvoj skavolin još najbolji!
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptyuto kol 06, 2013 12:22 am

MONSTRUMO je napisao/la:
Heheheh, Balta mogu ti rec da je ovaj tvoj skavolin još najbolji!

Hvala dačo znači imam naj jaceg skavolina JUUUUHHHUUU Smile
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptyuto kol 06, 2013 12:27 am

Tic_Bal. je napisao/la:
MONSTRUMO je napisao/la:
Heheheh, Balta mogu ti rec da je ovaj tvoj skavolin još najbolji!

Hvala dačo znači imam naj jaceg skavolina JUUUUHHHUUU Smile

Bravo balta .Kako si samo uspija odgojit škavoljina bez nastavka i fine zijade,mogo ti reć da si stvarno doktor.cheers cheers cheers cheers 
[Vrh] Go down
adebisi




Broj postova : 32
Points : 32
Join date : 27.06.2013

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptyuto kol 06, 2013 11:59 pm

Razmišljam o batudanju i vrijednosti batudanja i moram priznati da se apsolutno ne slažem sa vrednovanjem istoga. Imam jednog grdelina koji spaja po pet ili više batuda,nikada ali apsolutno nikada ne nastavlja,ali mu je zijada ravna,bez dužine i zvuči cziju. Drugi,pak,zna spojit dvije batude,više verša,nastavlja u svakoj petoj batudi (80:20 u korist nenastavljanja),a zija mu je prilično duga,s kolumbarom,zvuči kako i treba zvučit. I vi mi kažete da ovoga drugoga ne vrijedi držati?! Nije mi jasno kako kvantitet (broj batuda) može biti bitniji od kvaliteta. Mislim da sam samo u ptičarstvu za takav slučaj čuo. Ja bih osobno prije držao pticu koja će opaliti koju batudu,ali kvalitetnu,a većinu dana veršati,negoli pticu koja će pet sati dnevno ponavljati istu batudu,onu nekvalitenu.
p.s. nisam pričao o ničijem ptiću,već čisto teoretski
[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Emptysri kol 07, 2013 12:42 am

Sleep 


Zadnja promjena: pujdo; uto tra 22, 2014 9:31 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sponsored content





 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 13 Empty

[Vrh] Go down
 
Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
[Vrh] 
Stranica 13 / 26.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 26  Next
 Similar topics
-
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: