Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 skolovanje - kada, kako, koliko dugo

Go down 
+31
Gigo
MONSTRUMO
probiotik
Grga Zlatoper
Jandrek
arboret
Škuri tić
gare
KOBAC
ivica.p
bošket
Vedran
euzebio
PESTI
vrca
enver
pele
DOMENICO
Altum
ivica
lord189
Moćun
marko
PSIHO
frzelin
GRANDE
car
YOGI
Tic_Bal.
kain
DjordjeVet
35 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next
Autor/icaPoruka
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Emptyčet ruj 08, 2011 10:18 pm

Eto ga neko normalan napokon,napisa i objasnio svaka čast Envere svi i jesu pričali da nisu mogli odgojit tića da je teško pivanje za naučit ,evo čovik vam je objasnio zašto nisu mogli tako da netribaju pričati se priče oko pijeva Murterskoga .pozzzz Envere.
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Emptyčet ruj 08, 2011 10:34 pm



bog !!!


Da se i ja nadovežem ; ne more se često pročitati post koji u sebi ne

sadrži provokaciju , uvride i da ne nabrajan dalje !!!

I zato svaka čast Envere ---samo tako se more naprid !!! Od ovog vađenja

kostura iz ormara " nema ništa !!!!!!


Salu2
[Vrh] Go down
PESTI

PESTI


Broj postova : 251
Points : 259
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : ZADAR

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Emptyčet ruj 08, 2011 11:19 pm

pozz enver!
Slažem se sa svime što si napisao.Koliko sam slušao priće o murterskom pivanju sve se poklopilo sa postavljenim videom ,šporkice koliko želiš ali ima se čuti koju dobru dzijadu.
Iskreno govoreći ,dzijade u prirodi su u debelom minusu a još gore je da se dzijada poklopi sa malo bogatijim pletivom ,zbog tog razloga sve ove grdeline koji pivaju koliko toliko solidnu dziju ,batudaju po cjeli dan i čisti su ne možemo gubom zvati ,mnogi ljudi drže do čistoće pa ni u ludilu ne bi držali nekog koji ima kvalitetniju dzijadu a drugo ništa nema niti može.Na ime čistoće ,platile su dzijade jednim djelom , ali te su ptice i te kako ugodne uhu samo ne svačijem koliko vidimo svi skupa.

Sama dzijada ne čini grdelina , neki to još nisu shvatili,a nikada i neće . Dokaz tome je video od ,,LIRSKOG,, koji je garantirano bio prljava ptica i nije bio sklon batudanju bez obzira ustanovili jeli onaj na videu on ili nije.
Dokaz mojoj tvrdnji jest da iza tih ptica (murtersko pivanje)ni perce nije ostalo, izgubile su se dzijade ,popapala ih je šporkica.To dobro znaju oni koji su držali takve ptice ,a danas svi od reda uče ČISTO preko CD.

Podržavam učenje preko Cd, davno sam i sam svašta radio i preko kazeta ili cd zadnjih godina.Uostalom ,ništa nije lako stvoriti ako zaista stvaramo (ne skidamo sa grane).
Koliko znam danas je veoma popularno učiti preko cd (nekad preko kazetofona), takav način se pokazao da je najlakši put doći do konkrektnijih dzijadi (baštarde) ali kao u svemu i tu se dogadjaju mnogi problemi.
Tko voli neka izvoli ,to podržavam dok netko dzijadu od baštarde ide usporediti sa živim grdelinom ,ali biti će i toga jer već postoje naznake.






[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Emptyčet ruj 08, 2011 11:34 pm

Koce kad je Fredi nekidan sluša kasetu reka je da je murterska pisma al da nezna jel to Lirski, da je sluša 3-4 u Mile da nezna točno, e i reka je da ga to pivanje nije nikad interesiralo. Tu priča završava. Svaka čast tebi al 20 ljudi je potvrdilo.
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Emptyčet ruj 08, 2011 11:35 pm

Zivili Enver i Pesti,

pari mi se da ste dotakli bit ove cile price....Vrlo dobro,cak i odlicno ste upotpunili svoje postove o ovom murterskom pivanju.


Najvaznije da se vidi sta se naziva gubom(ubiti sve kako bi reka jedan tićar),a sta hvali.Nebrojeno puno puta hvaleci se da je upravo on otkrija murterane....E pa ima je gosp.sta i otkrit....I jos se proglasava strućnjakon i profesoron.....Reka je jedanput gosp.Koce :"Vrca negovori ti meni znam ja koliko doticni gosp.piza"E pa gosp.Koce i mi sad vidimo koliko piza.....Bez uvrede i ljutnje ikakve.Nedorecena pletiva zija svako tri ipo ure,ako i tad i groblje od versa.....


Moje slobodno uvjerenje je takvo da ovin tićima nemore pomoć ni zija od splita do pariza i nazad.Ni ona koja plaće,koja žali,koja je neznan koliko glatka.Jer kad se cuje ovo ostalo onda se onom koji slusa place od jada i bjede.A eto izgleda da oni koji najvise mana svim tićima nalaze,mogu i u tom nac neke guste....


Zadnja promjena: vrca; čet ruj 08, 2011 11:52 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Emptyčet ruj 08, 2011 11:48 pm




Bog !!!



Ajmo dalje -- unazad mislin -sad ste obradili Murterine i utvrdili da su bili

vrlo vrlo nekvalitetni pjevači !!!!!



I što sad ????? Tko je pobjednik


Živila sprdačina ,a usput i istina !!!



Salu2

[Vrh] Go down
enver




Broj postova : 96
Points : 96
Join date : 12.04.2011
Age : 56
Lokacija : kaštila

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Emptypet ruj 09, 2011 12:27 am

Da se ponovim ja sam im ipak zbog onakve izvedbe poneke zijade oprostija sve druge greške u pivanju.
Evo još jedna slika o murterskom pivanju koje opet ponavljam nije bilo toliko loše kako se stvorija dojam sa prikazanom kazetom.
Zamislite dvi ekipe tičari koje su međusobno bile u međublokovskom hladnom ratu. Obje ekipe su u "jesenskom širenju" u rano jutro. Između njih je širok obrastao potok tako da se međusobno ne vide ali se tići obostrano vrlo dobro ćuju. Nikog ne zanima ono šta leti po zraku nego prvenstveno pisma suprotnog bloka. To jutro je u suprotnoj ekipi došlo pojaćanje u vidu jednog murterskog pivanja. Poćelo je uz naš gušt sa komentarima stavimo bubak u uši da nećujemo kako miš grze kartu deveru u bačvi. Ali kako je vrime odmicalo postajali smo sve tiši a tić je sve lipše sida na batudu i ekstra ziju. Sad su se čuli komentari sa druge strane ; jesu li van se tići sakrili u manjaduru kad su ovo čuli? Da ne duljim to jutro nam je nekako brzo postalo vruće i nismo dugo ostali jer smo bili poraženi. Znali su murterani i lipo zapivat, nesumljajte u to.
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Emptypet ruj 09, 2011 1:15 am

Pozzz Envere,

svaka čast tebi i ostalima koji bi oprostili tiću ono groblje zbog zije.....Ima vas jos kojima to nesmeta.A Envere ja mu to nebi oprostija nikad i nikako ma kakvu ziju ima....Jer slozit ces se sa mnom,nije samo zija tić.....
[Vrh] Go down
enver




Broj postova : 96
Points : 96
Join date : 12.04.2011
Age : 56
Lokacija : kaštila

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Emptypet ruj 09, 2011 1:43 am

Nisan mislija konkretno na ovog tića sa snimke, nego općenito na murtersko pivanje jer bilo je puno bolljih izvedbi te pisme i takvima opraštam greške , razumimo se govorimo o pivanju tića kad je u top formi.
Kad me ovako ide pisanje reć ču i ovo pa kud puklo da puklo; opet govorim samo o pivanju u top formi, znaći ocjena tića onih misec dana kad se stavi na brokvu da se čovik ponosi sa njim: Kad bolje razmislin ćuja san u životu dva vrhunska od murterskog pivanja ali i od drugih pisama nisan ih ćuja više od nekoliko vrhunski,
pa mi se onda nameće neki zaključak da je ta murterska pisma ka i sve druge pisme, sa svojim manama i vrlinama i da se vrhunski mogu zbrojit na prste jedne od bilo kojeg pivanja.
PS Ajme šta san danas maka, samo pijen i pišen, iden usisat kuću prije nego mi žena dođe sa posla jer je svudi šedimikan a vi ste krivi za to jer san ih širija po kući da mogu ovo napisat. Pozz Vrca moramo se diko dogovorit za druženje.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Emptypet ruj 09, 2011 2:53 am

Ma o ćemu vi pišete.Gadi mi se iti vam odgovorit,i neću jer niko od vas to nije zaslužija sve je to nisko raslinje,makija i bušija.
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Emptypet ruj 09, 2011 3:02 am





Bog !!!


Daj malo olabavi


ćovjeće!!!!!!!



Salu2
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Emptypet ruj 09, 2011 3:07 am

Hehehe Envere oćemo,nego sta,druzit crmo se.Kad god budes tija.


P.s.mogu li ja bit nisko raslinje profa?!hehehe
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Emptypet ruj 09, 2011 3:11 am

vrca je napisao/la:
Hehehe Envere oćemo,nego sta,druzit crmo se.Kad god budes tija.


P.s.mogu li ja bit nisko raslinje profa?!hehehe

Vrca prijatelju ovo već drugi ili treći put se ti Sastaješ s ovom osobom samo on minja nick brzinski.....

Prozirna su ova druženja....
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Emptypet ruj 09, 2011 3:15 am

Dado,velik mi je upitnik iza glave,nisan skuzija?Ja se nekrijen od nikoga,nit iman razloga,nit smatran da je to uredu.Ako neko to i radi,njemu na cast.....
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Emptypet ruj 09, 2011 3:23 am

Vrca vrca nepišen dvosmisleno samo kažem da je velika simpatija prema nekom ko fali murterane .. nemislim samo na tebe nego i na neke druge koji drže piliće::::...Jeli malo čudno.... da van je svima drag ovaj ENVER????..
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Emptypet ruj 09, 2011 3:32 am

Kako misliš hvali?!Al je to bitno?Kakve veze to ima?Čovik govori neka svoja iskustva koje je ima,ja mu virujen.Pa sta se triban sad svadjat s nekin sta kaze da je bilo na murteru dobrih tića....Pa nek je bilo,dabogda bilo i vise.Dabogda svi imali.Ja neman nista protiv dapače.
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Emptypet ruj 09, 2011 3:40 am

vrca je napisao/la:
Kako misliš hvali?!Al je to bitno?Kakve veze to ima?Čovik govori neka svoja iskustva koje je ima,ja mu virujen.Pa sta se triban sad svadjat s nekin sta kaze da je bilo na murteru dobrih tića....Pa nek je bilo,dabogda bilo i vise.Dabogda svi imali.Ja neman nista protiv dapače.


Ma sve je ok Vrca ,neka čovika drago mi je da je kompetentan da educira TIČARE i da ga ljudi priznaju.....

[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Emptypet ruj 09, 2011 3:45 am

Dado,ovo sad vec prilazi u psihologiju!Ko zna čitat izmedju redaka,ko nezna najeba je.Meni osobno ovo je hoby,opusta me.Ovi forum mi dodje ki odmor.To sta se digod bockamo,to daje neki gust,nekad malo pretjeramo,al nema zlih namjera,bar s moje strane.A sad sve ostalo je do covika....Ko ce otvarat profile razne,njegov problem.
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Emptypet ruj 09, 2011 3:52 am

vrca je napisao/la:
Dado,ovo sad vec prilazi u psihologiju!Ko zna čitat izmedju redaka,ko nezna najeba je.Meni osobno ovo je hoby,opusta me.Ovi forum mi dodje ki odmor.To sta se digod bockamo,to daje neki gust,nekad malo pretjeramo,al nema zlih namjera,bar s moje strane.A sad sve ostalo je do covika....Ko ce otvarat profile razne,njegov problem.


Upravu si prijatelju 100%
[Vrh] Go down
enver




Broj postova : 96
Points : 96
Join date : 12.04.2011
Age : 56
Lokacija : kaštila

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Emptypet ruj 09, 2011 4:09 am

Zaći li to gosp. Grande da po vama ni jedan tić od murterskog pivanja nije bija dobar?
Jučer san falija i skavolinije jer između njih je također bilo dobrih tići a ima ih i sad.
A falili ste ih i vi a sad van najedan put nijedan od njih nevalja. Ako se ne varam i poćeci vašeg bavljenja grdelinima vežu se za jednog skavolinija za kojim ste bili poludili a sad vam je to odjednom postala natezaća.
U svim pivanjima bilo je vrhunski tići sa svim svojim manama i vrlinama, i nebi moga istaknit nijedno pivanje iz kojeg su nastal više od nekolicine vrhunskih tići.
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Emptypet ruj 09, 2011 5:28 am



Bog !!!


A Grande ,Grande __ stalno ti se


brate neke teorije zavjere vrte po glavi --ka da si u najmanju


ruku mason ---hahahahaha


Živila sprdačina , a usput i istina !!!


Salu2
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Emptypet ruj 09, 2011 6:05 am

enver je napisao/la:
Zaći li to gosp. Grande da po vama ni jedan tić od murterskog pivanja nije bija dobar?
Jučer san falija i skavolinije jer između njih je također bilo dobrih tići a ima ih i sad.
A falili ste ih i vi a sad van najedan put nijedan od njih nevalja. Ako se ne varam i poćeci vašeg bavljenja grdelinima vežu se za jednog skavolinija za kojim ste bili poludili a sad vam je to odjednom postala natezaća.
U svim pivanjima bilo je vrhunski tići sa svim svojim manama i vrlinama, i nebi moga istaknit nijedno pivanje iz kojeg su nastal više od nekolicine vrhunskih tići.

Zar vi ENVERE da meni pričate o MURTERANIMA, nemojte molim vas .,

ono što JA znam o murteranima sigurno vi neznate..... a ako se želite usavršit imate u Mendule kurs.....

Skavolini haha da znam dobija san jednog za parenje onda moš mislit kakav je to kvalitet,,

počeci mog bavljenja ma daj molim te nemoj me nasmijavat ....


Moćune znaš kako izgleda LOB u nogometu e tako triba izgledat zija ima još jedna izvedba tu ću ti reć drugi put...ostavi se masona oni ti neće napravit dobro u životu.....
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Emptypet ruj 09, 2011 6:06 am

Envere sinjanine.
[Vrh] Go down
Vedran

Vedran


Broj postova : 54
Points : 57
Join date : 30.07.2011
Lokacija : glavice

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Emptypet ruj 09, 2011 6:14 am

Ako i nije iz sinja primit ćemo ga rado
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Emptypet ruj 09, 2011 6:31 am

Garant sinjanin, otkrio se. Po svemu. Častim pivom.
[Vrh] Go down
Sponsored content





skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: skolovanje - kada, kako, koliko dugo   skolovanje - kada, kako, koliko dugo - Page 5 Empty

[Vrh] Go down
 
skolovanje - kada, kako, koliko dugo
[Vrh] 
Stranica 5 / 14.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next
 Similar topics
-
» sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo
» skurica - kada i kako?
» Kako je nekad bilo - (o)želanda
»  Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: