Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Go down 
+46
bevanda
DjordjeVet
kolombar
myki
portulata
Škuri tić
mijo
tomislav
lorena1990
pele
hipy
roko
gare
Markan
KOBAC
JAMES BOND
nicaze
F I N K O
brabus
domo
novavarosbl
mig29
probiotik
PESTI
bošket
Galeb
lubinko
PSIHO
lord189
Baketina
enver
angjello
prava zijada
pujdo
Tic_Bal.
vrca
frzelin
ĐEKO
ivica
YOGI
euzebio
ivica.milanovic13
MONSTRUMO
Gigo
Moćun
CIBO
50 posters
Go to page : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next
Autor/icaPoruka
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Emptypon pro 16, 2013 3:32 am

 Sleep 


Zadnja promjena: pujdo; uto tra 22, 2014 8:50 am; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
adebisi




Broj postova : 32
Points : 32
Join date : 27.06.2013

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Emptypon pro 16, 2013 4:10 am

Samo da napišem još par stvari pa da diskusija bude gotova i sa moje strane.
Puštanjem svojih ptica u prirodu imam najbolje namjere i potrudio sam se osigurati im najbolje uvjete pod kojima će započeti svoj život na slobodi. To da neću da se zamaram time hoće li preživiti ili ne nije nehumano,već racionalno. Na većinu stvari nemam uticaja i to sam odavno prihvatio. Tako priroda funkcionira-to nije ni humano ni nehumano,ti termini ne postoje u prirodi,već su produkt naše racionalizacije.
Ti imaš svoje iskustvo sa puštenim pticama,ja svoje. Meni nijedna nije pomislila da se vrati. Ispričavam se što sam propustio registrirati "otvoren prozor"-radi toga propusta sam izvukao pogrešan zaključak.
Volim lovit i nisam nikad tvrdio drugačije. Dodaj na tu "ljubav" korist činjenice da taj lov koristi mojim pticama da se dižu u formi i da se,zahvaljujući tom lovu,veliki broj ptica upozna sa činjenicom da ih ljudi love i dobiješ razlog zašto idem u polje. I da,od svih ptica,lovim samo štigliće (lugarin je zalutao na bakatinu)...
Očigledno vrlo slične stavove zastupamo,samo što si ti otišao u krajnost (možda ću s godinama i ja).
Lov k'o lov sam po sebi nije loš; loši su ljudi koji love. Kad bi svatko tko lovi lovio umjereno,kada mu lov nebi služio za iživljavanje nad prirodom i za zaradu nebi bilo uopće potrebe za bilo kakvom diskusijom.
Da napomenem da su moji stavovi produkt moga dosadašnjeg iskustva i da definitivno nisu nepromijenjivi.
Lijep pozdrav.
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Emptypon pro 16, 2013 5:14 am

Prikane Pujdo evo nesto sto ce te smirit malo da udahnes Very Happy  Very Happy  Very Happy 

https://www.youtube.com/watch?v=bXC19hoNDbY
[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Emptypon pro 16, 2013 5:37 am

 Sleep 


Zadnja promjena: pujdo; uto tra 22, 2014 8:50 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Emptypon pro 16, 2013 5:39 am

 Sleep 


Zadnja promjena: pujdo; uto tra 22, 2014 8:51 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Emptypet pro 20, 2013 5:11 am

Gigo u pravu si ,

u Splitu malo više ko ide u želandu,

jer je strah od policije pa nema više nikakvog gušta,

ali ni to nije glavni razlog.

Glavni razlog je što više nema želande i to odavno.

Neka mista di su letila jata i jata ,zadnjih desetak godina nema nikoga.

S tim je sportom gotovo,pogotovo od kad te policija ne mora uvatit u lovu,vec ti može doc

doma i opalit kaznu.

Želanda je lipa uspomena a sad moramo guštat u uzgoju cheers cheers cheers 
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Emptypet pro 20, 2013 7:44 am

Pišeš budaleštine!
Nevjerujem da mogu prijatelji tako pisat.
To su neprijatelji!
Bevanda pišeš sranja i mene si nekoliko puta ujeo sa sličnim upadima.
Gigo ne nasjedaj na jeftine fore on da je se prestavio i da se zna ko je nebi ovako pisao.



[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Emptypet pro 20, 2013 10:47 am

 Sleep 


Zadnja promjena: pujdo; uto tra 22, 2014 8:51 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Emptyned pro 22, 2013 10:35 am

Pujdo veliki BRATE jasam od lova odustao ima 4 godine {mislim na mlade Stiglice}a inace od ovih starih stiglica u prirodu ima jedno 25 god kako ih uopste nehvatam ..a sto da ih hvatam kad nevaljaju za k..ac..te sam poceo da ih parim i reko da je mnogo lakse da dobijem pjev od ovih lezenih nego od uhvacenih, a i bogami zakon te tera da odustanes od lova{kazna od 500 do 1500 eura kod nas } i bas me raduje sto ima zakon za to....a inace sto se tice lova TADA jasam svake godine hvatao po 20 do 3o stiglica{mladih} i od njih bi ostavljao sebi one koje su naucili za moj ukus a ostale bi poklonjavao ili bi ih pustao da odletu ..... a imao sam priliku da uhvatim verovali ili ne preko 200 ili 300 njih za jedan dan al dzaba kad im rasa nevalja........i na kraju ko sto ti PUJDO VELIKI BRATE rece uzgoj je prava i jedina ispravna  cheers cheers cheers cheers cheers 
[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Emptypon pro 23, 2013 6:12 am

 Sleep 


Zadnja promjena: pujdo; uto tra 22, 2014 8:51 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Emptyčet sij 09, 2014 8:42 am

Moram priznat da Pujdo ima pravo jer uza svo napredovanje,uzgoj,osvješcivanje,humanost itd.,da je

pustit ljude,da zakon ne brani,livade bi bile pune ticara u želandu,šta je je.To je dugogodišnja tradicija

koju je teško iskorijenit.Srica naša šta više uistinu nema želande,nema leta,nema gušta a nema ni

kvalitete koju mi tražimo od lova.
[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Emptyčet sij 09, 2014 10:39 am

 Sleep 


Zadnja promjena: pujdo; uto tra 22, 2014 8:49 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Emptyčet sij 09, 2014 7:45 pm

Pozdrav tićarima i ptićarima.Evo svršila je i ova godina ,da vam pravo rečem mene puno ne zanima želanda niti me je i prije puno zanimala.Mene zanima samo ima li itko nešto da valja u ćibi ili se samo mlati prazna slama.Zašto ovo pišem;zato šta sam ćeka da neko stavi neki video pa da mi dokaže da je oni moj bidni SOKRATES govno od grdelina.on ne valja ništa a svi imaju prave na usta a kad dođe vrime MUK svi se sakrivaju nema nigdi nikog.Kad se samo sitim koje je to bilo prepucavanje a sad .............. MUK.Dajte malo živosti di vam je špirit nije moguće da se ništa nije snimalo cijelu godinu.Evo sad se pojavljuju neki novi GMO tići nose se snimke u kafić i mogu vam reć da je to TO,ali ja to ne priznam dok to ne bude pivalo u prirodi.Sve dok je to po šešulama i ispod krpe to je sve k...Pozz tićari i dajte koji snimak.
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Emptyčet sij 09, 2014 10:50 pm

Yogi profesore cuja sam da ti je SOKRATES krepa..da si ti zdrav bice ptica boljih od sokratesa cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Emptypet sij 10, 2014 1:39 am

Nije Đexi Sokrates Portoriko krepa,

nego je POGINIJA ZA ISTINU,

i uša u LEGEND kao prvi službeni WINNER BILOG DIMA.

Kad smo vec kod toga,BILI DIM se održava i ovu godinu ali sa iskljucivo legalnim

prstenovanim i prijavljenim češljugarima (carduelis carduelis).

Eto smo došli i do toga, na našu čast  cheers  cheers  cheers
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Emptypet sij 10, 2014 2:02 am

hvala ti đeko na lipim željama ali jako teško ću izbacit boljeg pogotovo jer više neman ni jednog ućitelja.Ne samo ja nego će teško i drugi glatki izbacit boljeg,nije to baš tako lako.A od ovih šta nisu glatki skoro nemoguća misija.Neki dan sam jednom prijatelju koji nije glatki reka ako on izbaci boljeg da se ja skidam gol na sred splitske rive kad bude gej parada pa neka me svi pederi j..... pozz
[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Emptypet sij 10, 2014 2:25 am

Sleep 


Zadnja promjena: pujdo; uto tra 22, 2014 8:49 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Emptypet sij 10, 2014 4:32 am

Yogi profesore isto tako sam cuo da imas slicnog SOKRATESU{2-va mlada lanska} znaci nisi bez icega.
ti barem imas 2-va, a sta cu ja kad sam ostao samo sa 2-va grdelina od koi jedan skripi mu glas dok pjeva a drugi ko da je poludjeo ,hvatao ga u ruke da mu skratim kljun i on od tada ko da je dobio neki stres ..ko da nema snage ni krilia mrdat ko lud tako se ponasa.....a legendarni CUNAMI I NJEGOV zamenik su otisli u nepovrat....CUNAMI pobjego Sad Sad Sad a dok njegov zajenik krepa za vreme mitara...i sad sam ko prazan STADION,,,,,,,,,,bice ptica nego nas nece biti
[Vrh] Go down
Tomo69




Broj postova : 13
Points : 19
Join date : 05.04.2013

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Emptyčet sij 16, 2014 7:21 am

Kupujem ženku štiglića!
[Vrh] Go down
F I N K O

F I N K O


Broj postova : 393
Points : 400
Join date : 17.01.2011
Age : 53
Lokacija : Komiža

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Emptyuto vel 11, 2014 5:50 am

Oli je sve krepalo ???
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Emptyuto vel 11, 2014 12:01 pm

F I N K O je napisao/la:
Oli je sve krepalo ???


Poz FINKO iz komidze  cheers cheers ma nije krepalo nego su krepali oni sto nemaju nista ,,znas da ovde na ovaj forum velika konkurencija i nemore sve da prodze ko sto na drugo misto moze proci Sad Sad znaci oni sto bili jaki na tipkovnici nekako se izgubise i nema ih i zbog toga se cini da je krepalo .mozda i jasam jedan od njih AL ne zbog pjeva NEGO zbog zijade ,,a za mene ta jedna zija je znas onu moju JEDNA LASTA NECINI PROLECE  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 



poz finkane
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Emptysri vel 12, 2014 3:31 am

Đeko evo jedna za one koji udaraju po tipkovnici i pjevaju na usta   https://youtu.be/eOw7jpbLSN4 Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Emptysri vel 12, 2014 7:03 am

Tic_Bal. je napisao/la:
Đeko evo jedna za one koji udaraju po tipkovnici i pjevaju na usta    https://youtu.be/eOw7jpbLSN4    Smile

Cibili Cibili Şak Şak Şak - Gece Bizim  cheers  cheers  cheers 
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Emptysri vel 12, 2014 10:19 am

Tic_Bal-- Glatki Princu ja za ove 2 ili 3 godine kako sam na forum i forumima mogu 100:/posto {da ti kazem ko ima a ko nema i ko se razume u ovaj nas prokleti i ljubomorni sport }mada nisam bio kod nijednog  ticara u HR ili BIH  ......i na kraju sam zakljucio da sam za pojedince NIKOLA TESLA ili MEHMED PASA SOKOLOVIC Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy cheers cheers cheers cheers king king king king
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Emptysub oľu 15, 2014 5:26 am

Šuška se da su GLATKI opet silni za ovu 2014god.dobijo sam informaciju iz prve ruke??? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
[Vrh] Go down
Sponsored content





Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 27 Empty

[Vrh] Go down
 
Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše
[Vrh] 
Stranica 27 / 28.Go to page : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next
 Similar topics
-
» Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.
»  Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: