Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Go down 
+35
enver
Sina BL
angjello
ivica
pele
domo
GRANDE
ssarava1
arboret
sole
ivica.milanovic13
KOBAC
DOMENICO
bošket
žuti
lord189
Škuri tić
vrca
KLAPA SINJ
BOCKA
zoran ptice pjevice
Moćun
F I N K O
marko
Grga Zlatoper
frzelin
YOGI
Tič_Bal
grgo
PSIHO
kain
PESTI
Tic_Bal.
ATOMIC
DjordjeVet
39 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 39  Next
Autor/icaPoruka
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptyčet lip 09, 2011 2:17 am

Pa daj me uputi lorde di ima, mislim makar snimak zijade, neću rec bizaru Smile!
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptyčet lip 09, 2011 2:36 am

Domeniko ne tribaš tražit nećeš nać nigdi,mislim da smo već objašnjavali da se to prije nije snimalo.Snima je jedino Lukas pa su ga smatrali ludim.Jedina prava zijada ti je ostala u mojoj glavi ako imaš kakvu spravu da presnimiš ja ću ti je rado ustupit Ha ha ha ha ha.Ali samo tebi i samo ako te ne zanima nategnuta zijada jer takve na jedno uho uđe a na drugo još brže izađe
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptyčet lip 09, 2011 2:55 am

Imam ih i ja 5-6 spremljenih na šufitu!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptyčet lip 09, 2011 3:50 am

Nisam siguran,ali mislim da imam ja 2-3 negdi u konobi.
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptyčet lip 09, 2011 9:48 am

ja iman 4 pršuta i 3 plećke jer je jedna platila za uskrs naravno isto u konabi a pečenica nije dočekala 4 misec
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptyčet lip 09, 2011 9:50 am

DOMENICO je napisao/la:
Pa daj me uputi lorde di ima, mislim makar snimak zijade, neću rec bizaru Smile!

hahaha ha ha ha ...kad dođeš na uštipke dobit ćeš kartu a na njoj misto X i tu ćeš otić slušat i plakat
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptyčet lip 09, 2011 10:20 am

Damiane netriba tebi nikakva snimka ti si u redu momak ti zaslužuješ živu ticu, ode ima čovik o kojem lord priča šta se ne promovira ka ovi glatki hahahaha Laughing Ako pitaš svakako ćeš moć poslušat a za kupit nisan siguran jer su to stara pivanja i vrlo dobre i odlične zijade ali bolje za tebe ako kupiš. Ako misliš da te lažen i zajebajen kad budeš u blizini javi mi se i dobit ćeš broj i adresu i ić ces slušat najbolje tiće prirodnoga pivanja za mene u Splitu i okolici. Ovo sve drugo je topla voda "zapiva mi je jučer zijadu", "zna zapivat", "ne siče je u top formi inače je", "dikod nastavi" , "ima san mustanga prije 30 godina" itd. itd............... Slušat ćeš tiće kakve STP-aši mogu samo sanjat. Ovome meštru niko netriba diktirat kako će i šta će.
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptypet lip 10, 2011 3:18 am

markoxp je napisao/la:
Damiane netriba tebi nikakva snimka ti si u redu momak ti zaslužuješ živu ticu, ode ima čovik o kojem lord priča šta se ne promovira ka ovi glatki hahahaha Laughing Ako pitaš svakako ćeš moć poslušat a za kupit nisan siguran jer su to stara pivanja i vrlo dobre i odlične zijade ali bolje za tebe ako kupiš. Ako misliš da te lažen i zajebajen kad budeš u blizini javi mi se i dobit ćeš broj i adresu i ić ces slušat najbolje tiće prirodnoga pivanja za mene u Splitu i okolici. Ovo sve drugo je topla voda "zapiva mi je jučer zijadu", "zna zapivat", "ne siče je u top formi inače je", "dikod nastavi" , "ima san mustanga prije 30 godina" itd. itd............... Slušat ćeš tiće kakve STP-aši mogu samo sanjat. Ovome meštru niko netriba diktirat kako će i šta će.




.................


[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptypet lip 10, 2011 7:41 am



Bog !!!!!!



Tragedija





Salu2
[Vrh] Go down
domo




Broj postova : 66
Points : 66
Join date : 19.01.2011
Age : 48
Lokacija : KAŠTELA

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptyned lip 19, 2011 7:39 am

https://www.youtube.com/watch?v=laS-jf2-GLs

evo danas sam snimija mog mladog grdelina ima 9 mjeseci pa evo poslušajte., Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptysri lip 22, 2011 3:08 am

Jeli ovo onaj gardelac šta je lani u Kocejića plaćen dosta pinez.I to ,,,,,,,the best friends,,,,,,
Volijo bi znati jeli ovo onaj gardelac,,,, the bestfriends,,,,i nije zavridijo nikakvog komentara,,,,,,,,, Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptysri lip 22, 2011 3:22 am

sandro nisi se valjda zbog toga reg.. da bi pitao neku glupost.
Valjda vidis da je covjek napisao da je mladi grdelin 9 mjeseci i kako ce biti onda od lani kupljen. Osim sto slabo vidis ocigledno je da slabo i cujes Smile

[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptysri lip 22, 2011 8:21 am

Ala sanndro,

znaš me 100 godina,a neznaš da nije Kocejić ,nego Koceić.

geek

he he he he ,je vam nedaju mira glatki scratch ,

ajde nemoj se jidit,osvanit ce kad tad i vama.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptysri lip 22, 2011 6:38 pm

Bravo dome tić je odlićan samo naprid i ne obaziri se na ove zlonamjerne komentare.ti sam znaš šta imaš i šta oćeš i samo tako nastavi.
[Vrh] Go down
kain

kain


Broj postova : 185
Points : 200
Join date : 12.01.2011
Age : 57
Lokacija : HRBiH

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptysri lip 22, 2011 11:52 pm

Domo,gdje si to "nabavio",da odem i ja "nabaviti" 2-3 mladca ? Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptyčet lip 23, 2011 3:39 am

Ma ja neznan sta je u tom grdelinu dobro.Di je batuda di je zijada?To nema veze sa grdelinom.
[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptyčet lip 23, 2011 8:28 am

dati negativan komentar na ovu mladu pticu nitko nema pravo.gosp domo vaša ptica ima po meni ocacko pletivo kratko sa jednom solidnom zijadom.malo mi fali da zadrži sredinu zijade,mislim kada dođe u drugu godinu da bi mogao rješiti problem koji sad ima kao mlada ptica.sve u svemu jako dobra ptica.škuri tic mislim da griješite kod ove ptice dobro se cuje gdje je batuda i zijada.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptyčet lip 23, 2011 8:36 am

Mislim da bi škuri trebao posjetit doktora za uši jer tu nemože niko pomoć nego doktor.Jer da je rekao da nevalja zija ili batuda to ši ali ako ne ćuje to je već veliki problem.Možda bi pomoglo i samo ispiranje ušiju.
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptyčet lip 23, 2011 10:21 am

Uvik štorija o pismi ,a pisme nigdi.Oni koji kažu to su gluvaši ,uvik isto ,ako nije po njihovu onda niko nezna i ne čuje dobro ,ali nikako o dotičnoga gospodina čuti tića ,a komentara za tuđe koliko hoćeš pozzz.
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptyčet lip 23, 2011 7:26 pm

pele je napisao/la:
Uvik štorija o pismi ,a pisme nigdi.Oni koji kažu to su gluvaši ,uvik isto ,ako nije po njihovu onda niko nezna i ne čuje dobro ,ali nikako o dotičnoga gospodina čuti tića ,a komentara za tuđe koliko hoćeš pozzz.


cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
ivica

ivica


Broj postova : 198
Points : 199
Join date : 17.01.2011
Lokacija : 17. o9. 1976

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptyčet lip 23, 2011 8:36 pm

POZZZ ljudi , vidim špirita među grdelinašima nefali , gluvaša još i manje , zavidnih, i zločestih , ima svakim danom sve više , ogadili su ovaj prelijepi hobi do srži , nemaju fintu u ćibi , a sebi dozvoljavaju , komentirati , nije bitno dali je to moja , DOMINA , Kocina , Markova , PELETOVA ; ili čija drugo , bitno , da , oni čuju da fali kraja , sredine , da rizi , , da znaju kako će ptica sa vremenom ić naprijed , koji su njeni dometi , kako piva prid modu , itd , ajmeeee majko kad takvi sude ptice ljudima koji žive za pticu , 24 sata na dan , koji daju zadnji atom snage volje i želje u to , da samo znaju koji je put doć do grdelina polovnjaka , neki nikad se usudili komentirat ničije , jer sa ovakvim komentarom sebi daju pečat totalnog neznanja i nerazumjevanja , grdelinaškog sporta , pozzzzz iz Zadra , uvatite se držanja ptica a ne tipkovnice , vidićete da je to malo teže od pusti priča i teorije koja je jasna svima , pozzzzzz
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptyčet lip 23, 2011 11:32 pm

E moj Zadro,svega ima.....Ovo je ovdi teski kupus.I to kiseli hahahahaha..
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptypet lip 24, 2011 12:21 am

Žalosno ko sve sebi daje zaprvo da najprije komentira ljude,a da tiće nespominjemo

jer spominjati neke svjetlosne godine pa molio bih tog gospodina da usporedi sebe vrhunskog

tičara i uzgajivača da nama koji nemamo pojma on pokaže te vrhunske ptice koje je uzgojio...


Da nam bude uzor jer virujen da on sebe smatra odmah iza te dotične gospode koju je nabroio.....

Pisano za neki drugi medij......
[Vrh] Go down
ivica.milanovic13




Broj postova : 122
Points : 125
Join date : 01.02.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptypet lip 24, 2011 12:39 am

Ako nije po njihovu onda niko nezna i ne čuje dobro

E to je tipična rečenica od ekipe zna se koje

I nemojte se puno grist lipo se družite međusobno i uživajte vi imate najbolje na svitu čuvajte marketing jel bez eura ode sve tru tru tru
[Vrh] Go down
ivica.milanovic13




Broj postova : 122
Points : 125
Join date : 01.02.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Emptypet lip 24, 2011 1:15 am

Domo svaka čast šta si stavija video

Moj komentar je čist i piva batude može se pričat i o pletivima i o zijadi

Neka neko stavi boljega

Prošle god. u kafiću marinero su PELE I LAKIĆ za messija meni rekli ko je boljeg stavija na internet

E a ove godine je smeće

A štaš to je tako možda će dogodine bit vrhunski

Zato domo drži šta ti se sviđa i želim ti puno uspjeha pooozz
[Vrh] Go down
Sponsored content





Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 11 Empty

[Vrh] Go down
 
Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
[Vrh] 
Stranica 11 / 39.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 39  Next
 Similar topics
-
»  Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: