Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Go down 
+35
enver
Sina BL
angjello
ivica
pele
domo
GRANDE
ssarava1
arboret
sole
ivica.milanovic13
KOBAC
DOMENICO
bošket
žuti
lord189
Škuri tić
vrca
KLAPA SINJ
BOCKA
zoran ptice pjevice
Moćun
F I N K O
marko
Grga Zlatoper
frzelin
YOGI
Tič_Bal
grgo
PSIHO
kain
PESTI
Tic_Bal.
ATOMIC
DjordjeVet
39 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 39  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Emptyuto oľu 08, 2011 4:09 am

frzelin je napisao/la:
https://www.youtube.com/watch?v=Ig4hOxvw-Jw


Isto ka i ovome friginome mladome,koji je doduše sniman rano,tako da nije u top formi,ali sve ima,pletiva,zove,isto cist grdelin,perspektivan,ali zijada,uvik zijada,nije to to,bar ne za mene.

Trebalo bi ga cut ovu godinu,možda je iša naprid cheers
[Vrh] Go down
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Emptyuto oľu 08, 2011 11:23 pm

Moze li mi netko objasnit to natjecanje u pjevu grdelina?Zanima me sta se tu tocno ocjenjiva?Npr. kako bi se ocjenio grdelin koji udre 10-20 odlicnih batuda a poslije toga ode u šporki vers itd?Dali ta šporkica ide isto u ocjenu ili samo batude?Moze li neko pojasnit malo sta se tu tocno trazi?
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Emptysri oľu 09, 2011 12:59 am

Škuri tić je napisao/la:
Moze li mi netko objasnit to natjecanje u pjevu grdelina?Zanima me sta se tu tocno ocjenjiva?Npr. kako bi se ocjenio grdelin koji udre 10-20 odlicnih batuda a poslije toga ode u šporki vers itd?Dali ta šporkica ide isto u ocjenu ili samo batude?Moze li neko pojasnit malo sta se tu tocno trazi?

Dragi tica se nosi na kako ti kažeš "natjecanje" kad je na batudi, isključivo na batudi, kad pada u veršu kriterij se sniziva ovisi kako kome smeta......Ako se zna točan datum kako ti kažeš "natjecanja" ticu se priprema mjesec,mjesec ipo prije,ovisi o tebi(slobodnom vremenu,bla bla), širenju, hrani i vremenskim uvjetima...

Spominješ 10-20 batudi pa verša, za mene je to vrlo brzo upadanje u veršu...ako di griješin ispravite me odma...
[Vrh] Go down
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Emptysri oľu 09, 2011 1:09 am

markoxp je napisao/la:
Škuri tić je napisao/la:
Moze li mi netko objasnit to natjecanje u pjevu grdelina?Zanima me sta se tu tocno ocjenjiva?Npr. kako bi se ocjenio grdelin koji udre 10-20 odlicnih batuda a poslije toga ode u šporki vers itd?Dali ta šporkica ide isto u ocjenu ili samo batude?Moze li neko pojasnit malo sta se tu tocno trazi?

Dragi tica se nosi na kako ti kažeš "natjecanje" kad je na batudi, isključivo na batudi, kad pada u veršu kriterij se sniziva ovisi kako kome smeta......Ako se zna točan datum kako ti kažeš "natjecanja" ticu se priprema mjesec,mjesec ipo prije,ovisi o tebi(slobodnom vremenu,bla bla), širenju, hrani i vremenskim uvjetima...

Spominješ 10-20 batudi pa verša, za mene je to vrlo brzo upadanje u veršu...ako di griješin ispravite me odma...
Evo ja cu te odma ispravit!A sta ti misliš da svaki grdelin u vrhuncu pisme sipa samo batude i nista više?Po tome bi svatko ima vrhunskog grdelina!Ticari su sretni ako dovedu tića do 30 batuda.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Emptysri oľu 09, 2011 1:50 am

Škuri tić je napisao/la:
Moze li mi netko objasnit to natjecanje u pjevu grdelina?Zanima me sta se tu tocno ocjenjiva?Npr. kako bi se ocjenio grdelin koji udre 10-20 odlicnih batuda a poslije toga ode u šporki vers itd?Dali ta šporkica ide isto u ocjenu ili samo batude?Moze li neko pojasnit malo sta se tu tocno trazi?

Prijatelju,pusti natjecanja,ako imaš grdelina šta ti može spojit 10-20 odlicnih batuda,ti si prvak svita.

Ko ti kaže drukcije,taj nema pojma o grdelinima,jer odlicnu batudu kod grdelina koji je u top formi i još ih može spojit dvadeset,u zadnjih deset godina cuja sam jedan ili dva puta.

Pazi,govorimo o odlicnoj batudi,a to znaci odlicna zijada.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Emptysri oľu 09, 2011 3:34 am

škuri dobro ti je reka bariton pusti toga momćića on nezna 10šta prića još je mlad pa mu nije za zamjerit ali bilo bi bolje da malo sluša a ne djeli savjete.10,20 batuda i vrlo dobra zija ne (prava) ka šta si ti reka pa dfa sere šta god oće ti si prvak svita.ALI triba pod prvo bit ispravna zijada ako ona nije ispr. može tuć i milijon nevalja.
[Vrh] Go down
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Emptysri oľu 09, 2011 6:16 am

Yogi i baritone vi ste potpuno u pravu.Zijada je osnova u grdelina.Ima 100 vrsta zijadi ali jedna je prava ona pozitivna tj ispravna zijada i to je pocetak i kraj svega!Zijada je ključ uspjeha!Tija san rec ovome mladome ticaru markuxp da nije grdelin linija da se moze programirat da samo sipa batude i svi bi mi volili da je to tako!
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Emptysri oľu 09, 2011 6:34 am

Tic_Bal. je napisao/la:
https://www.youtube.com/watch?v=ay4Br7MNP_Y

Evo sa cime bi ja bio zadovoljan da mi tici batudaju a ne fali mi mnogo Smile

Izgleda nece GRANDE ni stavljati video a ja djaba stavi prkasa Smile


Mladi prkas Smile https://www.youtube.com/watch?v=uSh6ajJsb8c cheers
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Emptysri oľu 09, 2011 10:32 pm

Škuri tić je napisao/la:
Yogi i baritone vi ste potpuno u pravu.Zijada je osnova u grdelina.Ima 100 vrsta zijadi ali jedna je prava ona pozitivna tj ispravna zijada i to je pocetak i kraj svega!Zijada je ključ uspjeha!Tija san rec ovome mladome ticaru markuxp da nije grdelin linija da se moze programirat da samo sipa batude i svi bi mi volili da je to tako!

prijatelju grdelin se mora i može dotrat na same batude to isto neka ti bude jasno to je sve ono blago ovog svita šta mi tražimo on će pivat tako misec misec i po al tiš se zavarat kad ga čuješ kroz podne da verša paš reć a nu ga nepiva dobro a tić se širi kroz jutro i prid večer jer tada najbolje piva a tako je i u prirodi a kroz podne je u ladovini i ladi jaja od vrućine.. a onda još nešto vidin ode pričaš zija vako,zija nako ajde pita san svakoga pa ću i tebe kakva je za tebe vrhunska zijada Suspect confused confused
[Vrh] Go down
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Emptyčet oľu 10, 2011 12:12 am

lord189 je napisao/la:
Škuri tić je napisao/la:
Yogi i baritone vi ste potpuno u pravu.Zijada je osnova u grdelina.Ima 100 vrsta zijadi ali jedna je prava ona pozitivna tj ispravna zijada i to je pocetak i kraj svega!Zijada je ključ uspjeha!Tija san rec ovome mladome ticaru markuxp da nije grdelin linija da se moze programirat da samo sipa batude i svi bi mi volili da je to tako!

prijatelju grdelin se mora i može dotrat na same batude to isto neka ti bude jasno to je sve ono blago ovog svita šta mi tražimo on će pivat tako misec misec i po al tiš se zavarat kad ga čuješ kroz podne da verša paš reć a nu ga nepiva dobro a tić se širi kroz jutro i prid večer jer tada najbolje piva a tako je i u prirodi a kroz podne je u ladovini i ladi jaja od vrućine.. a onda još nešto vidin ode pričaš zija vako,zija nako ajde pita san svakoga pa ću i tebe kakva je za tebe vrhunska zijada Suspect confused confused
a eto posto ti tako sve znas pa sada pitas onda nemoran ti ni govorit sta je vrhunska zijada.Mozda da mi ti kazes ja nikad nisan to cuo?
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Emptyčet oľu 10, 2011 2:32 am

Tic_Bal. je napisao/la:
Tic_Bal. je napisao/la:
https://www.youtube.com/watch?v=ay4Br7MNP_Y

Evo sa cime bi ja bio zadovoljan da mi tici batudaju a ne fali mi mnogo Smile

Izgleda nece GRANDE ni stavljati video a ja djaba stavi prkasa Smile


Mladi prkas Smile https://www.youtube.com/watch?v=uSh6ajJsb8c cheers


Balta

samo naprid lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Emptyčet oľu 10, 2011 9:04 am

YOGI je napisao/la:
škuri dobro ti je reka bariton pusti toga momćića on nezna 10šta prića još je mlad pa mu nije za zamjerit ali bilo bi bolje da malo sluša a ne djeli savjete.10,20 batuda i vrlo dobra zija ne (prava) ka šta si ti reka pa dfa sere šta god oće ti si prvak svita.ALI triba pod prvo bit ispravna zijada ako ona nije ispr. može tuć i milijon nevalja.

Yogi djelim savjete jer mi je cilj bit dobar čovik.

Ja ne težin zaglupljenim teorijama starih tičara,oni su stali negdi i nema dalje,ja oču i dalje uživat u tićima, apredovat naravno i virujen da još ima talenata i par ljudi koji djele moje mišljenje i koji će mi pomoć u tome.

Neželin niti više slušat fraze "nema više tića" koju redovno izgovara more mojih poznanika, Debo bez uvrede ljudina si. Barba Yogi volio bi tebe prvoga zvat da čuješ ticu u lito koja će pivat batude od 8 do 12 bez iti malo verše, a u mojim očima je guba sa dužnim poštovanjem i ljubavi prema ticama...Ta 2 i 3 pletiva i solidna zijada meni ne odgovaraju. Meni će neko reć da san bolesnik, da šta ja tražin "bajke i basne brače Grim od tice", al me nije briga radit ću šta ja oču,protiv Boga neiden.Živin život kako su me mater i ćaća učili.

Današnji kažu da je Bog diga ruke od njih, dignit će ih još više jer neviruju da iza "prave bure" dolazi sunce.

Nasluša san se ja puno mudraca i tih vaših teorija "prava zija". Ti nemožeš zamislit koliko san se ja nasluša vaših sranja i koliko san hektolitara kave popija uz priče: bilo vako bilo nako,a niko se ne trudi da bude opet,šta bilo prošlo i nema više???Znan, lakše se u lito kupat i navečer ladit jaja ispo klime u kalaharija nego donit mladoga sa kojega "poštovanoga" mista pa nešto probat sa njim.......lako li je tako mati mila,taki ima koliko očeš, jedino mi ih je žaj jer su pod stečajon.

Bogami se za kako vi kažete "pravu zijadu" triba potrudit, ako je tebi dobro da tić baci 10 batuda i da onda posli po ure sere jer se umorija od batudanja(ode je momak spomenija teški šporki verš) nemaš mi se šta obračat jer si ti sta na toj skali,a ja oču ić još 10 skala od tebe. To ja neću dizat u nebesa jer uvik težin nečemu boljeme uz DUŽNO POŠTOVANJE PREMA PRIRODI I ZAHVALU ŠTA DAJE I OVO.........Bolestan san u nečijim očima jer iman ambicije i jer mi je pola života mater i ćaća a pola grdelin, šta želin surađivat sa Inoxon i Čudon,Maslešon i ekipon, fala onome ko god to misli....

Barba Yogi, uz dužno poštovanje kad naučiš uvažavat mlađe, i ne zanemarivat njihova zapažanja, tipa Lord i ja. Koji smo jedini za koje ja znan na širem području da vole ovaj nekima "smišan" hobi. Kad svatiš da se puno kreću više od tebe, i da se naslušaju svega i nagledaju i usprkos tome uvažavaju svačije mišljenje pa i tvoje i držu te za ok čovika. A najvažnije je da svatiš da na mladima ostaje svit, a nije nas previše i nemaš puno mišljenja za uvažavat...

Škuri, izvini na mome ambicionizmu i željom za više. Izvini šta ja poslušam tristo ljudi pa uvažavam svačije po malo. Izvini šta dobijam rezultate. Ako je tebi to super, znači 10,20 batudi i onda cili dan šporka verša, ok. Volija bi se čut sa tebon ako ja daj Bože buden ima nešto, pa da ti pokažen da nevalja odma ljude osuđivat po njihovom mišljenju. Škuri mani se natjecanja, tiće držiš radi sebe. Škuri bez uvrede tija san ti samo pomoć i reć moje mišljenje, al nisan reka da to nevalja.

Barba Yogi, žaj mi je šta san ovako bezobrazan i kojeme tebi već starome i iskusnome čoviku punin glavu i izvinjavan se na tome, ali ja san takav, rečen šta mislin. obožavam pričat sa starijim ljudima koji me mogu podučit uz uvjet da me poštuju i uvažavaju barem malo moj ambicionizam i znatiželju jer san takav. Sa tobom pričat mi nikad nebi bilo mrsko. Briga me ako ćeš me sutra udrit triskon zbog ovoga bezobraznoga "nedavanja na sebe" nazovimo to tako. Imat ćeš potpuno pravo. Tebi svaka čast, imaš ticu sa 10,20 batudi, zadovoljan si, neka ih tebi još 100 takvih sa neba palo. A za ovi bezobrazluk ću ti se i izvinit u lice ako bude potrebno.

Pozzzzz



[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Emptyčet oľu 10, 2011 9:14 am

markovo slovo isto ka i moje stojin iza svake njegove riči

škuri nisan ja reka da ja znan nego san te samo pita sta je za tebe prava zijada da vidin razmišljamo li na isti kalup i poštujemo li isti "kodeks" da možemo nastavit priču

budite pozdravljeni od solinske mularije heheheeheh cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Emptyčet oľu 10, 2011 9:42 am

Vidim momak da si se napisa meni je drago da ima mladih tićara.samo ti upri i imaj svoje mišljenje meni je to drago,a znaš li ti ili ako neznaš pitaj one šta si ih nabrojia,koliko su čuli tića koji su znali udri 20 batuda sa PRAVOM zijadom pa mi onda reci.Ili si ti možda ćuja.samo naprid na mladima ostaje tićarstvo.
[Vrh] Go down
F I N K O

F I N K O


Broj postova : 393
Points : 400
Join date : 17.01.2011
Age : 53
Lokacija : Komiža

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Emptyčet oľu 10, 2011 9:51 am

Marko dobar si,svaka čast i samo naprid !!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Emptyčet oľu 10, 2011 10:10 am

YOGI je napisao/la:
Vidim momak da si se napisa meni je drago da ima mladih tićara.samo ti upri i imaj svoje mišljenje meni je to drago,a znaš li ti ili ako neznaš pitaj one šta si ih nabrojia,koliko su čuli tića koji su znali udri 20 batuda sa PRAVOM zijadom pa mi onda reci.Ili si ti možda ćuja.samo naprid na mladima ostaje tićarstvo.

Drago mi je ako tako stvarno misliš. Nemoj se ti ljutit to san ja malo u afektu jer bi ja tija više od ti 20 batudi i iman, naravno PRAVU ZIJU neman jer ne postoji, to je samo naša mašta i san i osjećaj kada se ježiš kad čuješ neku lipu ziju... Neman ja neko nemoguće mišljenje, niti govorin nešto nemoguće.... Čuja san nekoliko dobrih zija... Ali dovoljne su za moje uvo, i za uva mnogih... Živija Yogi
[Vrh] Go down
BOCKA

BOCKA


Broj postova : 28
Points : 36
Join date : 13.02.2011
Age : 76
Lokacija : Skopje, Makedonija

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Emptyčet oľu 10, 2011 7:54 pm

Gde si Marko unuče moje drago,
Znaš da te volim i pratim otkako si na forumima, ranije si se javljao i razmenjivali smo mišljenja, imam osečaj da opet su uspeli da ti upale tvog kratkog fitilja.
Vidiš tvog prijatelja Lorda kako mudro postira a nije puno starii od tebe.
Ajde javise ti dedi Bocki kao nekad da malo popričamo.
Slušaj šta ti dida kaže.
Pozdrav
[Vrh] Go down
http://www.ptici-faunanaevropa.com
DjordjeVet

DjordjeVet


Broj postova : 172
Points : 197
Join date : 17.01.2011
Age : 43

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Emptyned oľu 13, 2011 1:44 am



komentar? koliko je blizak onom sto trazi STP?
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Emptyned oľu 13, 2011 3:40 am

Đorđe ja bi vrlo rado komentira,ali vidim da se neki ljute pa eto neka komentiraju oni koji imaju PRAVE i kji još uvjek u livnu love prave,neznam jeli smiješno ili žalosno
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Emptyned oľu 13, 2011 4:01 am

HA HA HA,šta se jidiš jogi,

pusti ti njega đorđe,

dobro da si naša ovoga batudaša,a kako bi uvik tija opis,recimo ovako:

da je ovome grdelinu vrlo dobra zijada,bija bi vrlo dobar grdelin,a da mu je odlicna,bija bi

odlican grdelin.Ocu kazat da je ovi grdelin za razliku od onih prije cisti batudaš samo ima

jednu manu -ZIJADU.

U ovoj,ajmo je nazvat zijadi,obiluje onoga o cemu stalno govorim,tvdoce,grezoce,nategnutosti,rizenja,žerbe,ruzine,slova rrrrr,đđđđ,žžžž ili kako ko vec cuje.

Nije bitno šta nema dužine,ali ona nema BOJE.

Kad ovi grdelin udre ziju,pari da te ko udrija šakon uglavu.

Đorđe,pita si u cemu je blizak nama,skoro u svemu osim u kraljici zijadi cheers


Zadnja promjena: bariton; ned oľu 13, 2011 4:13 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
žuti

žuti


Broj postova : 98
Points : 100
Join date : 08.01.2011
Age : 58
Lokacija : split-Croatia

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Emptyned oľu 13, 2011 4:09 am

za moj gušt ovaj grdelin ima lipo jedino pogled kroz prozor
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Emptyned oľu 13, 2011 8:25 am

Imam osječaj kao da kos piva,a ne grdelin... Wink
[Vrh] Go down
F I N K O

F I N K O


Broj postova : 393
Points : 400
Join date : 17.01.2011
Age : 53
Lokacija : Komiža

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Emptyned oľu 13, 2011 8:53 am

hahaha a ludi li ste majko mila !!!
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Emptysri oľu 23, 2011 4:03 am

[youtube][/youtube]


Evo jedan sinjski sa onog foruma


Question Question Question

Specijalno za baritona

On gušta u ovakima
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Emptysri oľu 23, 2011 5:30 am

bošket je napisao/la:
[youtube][/youtube]


Evo jedan sinjski sa onog foruma


Question Question Question

Specijalno za baritona

On gušta u ovakima

Uvreda za šjora kocu....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 5 Empty

[Vrh] Go down
 
Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
[Vrh] 
Stranica 5 / 39.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 39  Next
 Similar topics
-
»  Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: