Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

  Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Go down 
+43
prava zijada
Baketina
domo
DjordjeVet
portulata
pujdo
miro katic
supergirl
Markan
MI 2
F I N K O
sole
gare
JAMES BOND
Škuri tić
Gigo
lord189
Tic_Bal.
MONSTRUMO
probiotik
ĐEKO
ivica.milanovic13
faraon
VELE1
frickočak
PESTI
eumox
arboret
ivica
angjello
enver
vrca
GRANDE
pele
frzelin
DOMENICO
Jandrek
Moćun
rico
YOGI
euzebio
kain
CIBO
47 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 39  Next
Autor/icaPoruka
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Emptysri pro 28, 2011 7:47 am

Moram odgovorit i mom kolegi euzebiu .Kolega moj ako tićar sad ne zna šta mu piva u stalaži to nije tićar.Predpostavljam da ako ima oko 10 mladih i da su ostavljeni do 9 mj i ako tičar ima iti malo vremena moraš znat šta ti pivaju bar 8 od 10.Več u ovo vrijeme ako ne i malo prije se trebala vršit selekcija ,ako sam ja šta nisam ima puno vremena uspija u stalaži skoro sve preslušat onda oni koji imaju vremena moraju 100% znat šta koji tić piva.
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Emptysri pro 28, 2011 7:57 am

arboret je napisao/la:
moje skromno mišljenje je da sve potjece od uzgajivaca jer on upravlja pticom.
dosta tu utjece i ishrana kod ptice,strpljenje i da vam ne punim glavu još o cemu šta mislim da i vi svi to znate.

U potpunosti se s vama slažem gos.Arboret...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Emptysri pro 28, 2011 8:59 am

pa evo i ja da se uključim našem priki enveru za to njegovo pitanje

ja sada ne iznosim grdeline vani .jer kod nas je temperatura od novembra pa do februara je od 2 pa do 6 stepeni .jer mogu ih tako poremetit oko mitarenja i oko školovanja .jer nešto što se školuje netreba ga uznemiravati mislim da mu se ne menja mesto dok se školuje tič bilo baster bilo grdelin.....a da ga čujem što je naučio nema potrebe ga vaditi napolje to mogu i u prostoriju gde ih čuvam mogu im čuti to što su naučili pjevat...i onda ako ide ko što treba onda dolazi izolacija zavisi skim školuješ tiče Question cd ili uživo...jer ovaj sport oko školovanja je dosta težak .treba da si dokon čovjek da bi pratijo tiče to što su naučili pjevat...jer ptica ne pjeva isto tokom celog dana..izutra drugo po podne drugo i pre samraka drugo...a za pjevanje tiče potrebno je malo više vremena bit sa njima..bitna je i tu ishrana i još ponešto
ranije mi je bilo važno da mi pjevaju ..ali sada ne ..sada mi je najvažnije što če oni pjevat..za da ga nateram da pjeva to mi je najmanji problem....evo nešto što do sada niko nije ovde na forumu spomenuo neke marifete oko školovanja ....a to je da kad se školuje grdelin ili bilo koja ptica ......nesmete mu pojačati hranu ni ostalim marifetima ako ih znaš..ima još tih marifeta ali ja ovo samo malo da znaš....jer ako se ptica usili onda nema ništa oko celokupnoga pjeva..pjevače to što je naučijo i ništa više i krenuče njegovim putem a povratka mu nema ..možda do mitarenja drugog ga možeš malo promenit ..

ko što je jedan rekao da treba imati sreče oko školovanja ..tačno je to ...ali đaba to ako se ne poznaje genetika grdelina što je najbitnija oko školovanja.....prikane ne možeš dobiti sve tajne ovde pa ni tamo gde si i ti....takav je ovaj sport ljubomoran što brat bratu ne bi kazao neke tajne u vezi ovoga što tebe zanima....godine i dangubljenje je u pitanju jer neko se bavi 30 ili 40 godina i sada da nekom otkrije sve ..što nije logično....

pa evo jedan primer ...recimo da ti si nekoga naučijo ponešto oko tih tajni kod ptica
i jednoga dana se sa njime posvadiš ...i onda eto muhabeta i ispričavanje da je neko nekoga naučijo oko tih tajni ...i biče posle da ga nisi ti naučio nego je on sam to naučijo
a tebe hvata muka i krivo ti je što uopšte si mu otkrijo ponešto i bit če ti toliko krivo što nečeš moč spavati na rahat ....boli to prikane ako ga do sada nisi ovako nešto doživijo

a oko te genetike još jedan primer..........jedan kinez može naučiti da priča ko vi ili ko mi ali ne može pravilno izgovarati boju glasa ko vi ili ko mi

pa prikane mislim da je dosta ovo ako nije i previše napisano

poz prikane envere cheers
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Emptysri pro 28, 2011 9:38 am

maestro, to sta si spomenuo kineza to nije istina. ja poznam i crnca i kineza koji su rodjeni u hrvatskoj i pricaju i knjizevno i dijalekt da nema sanse skuzit razliku. nemozes ljudski govor uspoređivat sa pjevom ptica. zasto??? zato sta ptica koja i necuje nikad pjesmu svoje vrste, ipak pjeva na taj nacin, a covjek koji ne uci govorit ima samo sposobnost govora ali ne pozna jezik! znaci, ljudski jezik je strogo uvjetovan okolinom i drustvom, a pjev ptica nije! na pjev utjece puno stvari o kojima nekom drugom prilikom.
[Vrh] Go down
enver




Broj postova : 96
Points : 96
Join date : 12.04.2011
Age : 56
Lokacija : kaštila

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Emptysri pro 28, 2011 9:44 am

Hvala maestro na opširnom odgovoru. Ja ništa ne skrivam i spreman sam sva svoja iskustva podijeliti sa drugim. Smatram svoj najveći uspjeh u pticama šta su me dva nazovimo ućenika daleko nadmašili sa svojim grdelinima. Vrhunac ovog hobija je kad poćmeš bez trunke zavisti guštat u tuđim grdelinima a uz to znaš da za taj tuđi uspjeh imaš i sam malo zasluge sa svojim savjetima.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Emptysri pro 28, 2011 10:27 am

DOMENICO je napisao/la:
maestro,. ja poznam i crnca i kineza koji su rodjeni u hrvatskoj i pricaju i knjizevno i dijalekt da nema sanse skuzit razliku. nemozes ljudski govor uspoređivat sa pjevom ptica. zasto???
.

vidi ovamo prijatelju domenico

možda nisam lepo napisao što sam hteo kazat

nije problem da on nemože naučit jezik ....nego je problem da kinez ili crnac ne može ko mi da pričaju mislim na orginalnu boju glasa mislim na ton ili glas

a za grdeline i da znaš da ima veze mislim na njihovu rasu ..jer ni jedan grdelin nije ist po genetici i da svaki grdelin ne uči ..nedaj bože da ti se padne neki čkart grdelin veruj da ga nemožeš naučiti 1oogodina..pošto ti učiš valjda si primetijo da onaj grdelin što je naučijo on se dvoji od onoga što nije naučijo mislim po rasi ili po samom grdelinu mislim na glavu kljun oči boja tela i krila... veruj prijatelju da ima veze da nije to sve što kažeš

pa evo i sam se uvjeri u to....uzmi c.c. subulata c.c. tschusii VS c.c. majora grdelina pa ga ti nauči na školovanu pjesmu ......ovo važi ne samo za tebe nego za sve ostale forumaše ma gde i da ste

možda jedan od 10000000 da nauči nešto od školovanog pjeva

probajte prijatelji jer proba je besplatna Basketball Basketball cheers

pa sa srečom vi bilo ko i da počne ali ne zaboravite i mene pozvat da i ja to čujem
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Emptysri pro 28, 2011 10:41 am

Ti si numero uno maestro! Živa legenda i sve si dobro napisa osim ono sa kinezima i crncima!
E i još nešto ti moram uvezi boje glasa napisat. Kod ljudi, točnije pripadnika muškog spola vrste homo sapiens postoje 3 razlicite ajmo rec boje glasa. Tenor- visoki, bariton- srednji i bas- duboki. E sad ako ti misliš da Kinezi i crnci nisu homo sapiens onda se slažem sa tobom da nemogu imat istu boju glasa kao i bjelci! Smile
jesi me sad skonta?
Jebate dobro ti maestro govoriš, da nisu crnci bastarde????!!!!! Smile Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Emptysri pro 28, 2011 11:23 am

domenico prijatelju

ma ja znam da ti znaš ove male tajne velikih meštara
oko kineza i crnaca smo se razumeli konačno... kako tako u glavno smo stim završili

ali nisi mi odgovorijo na ovo ...... c.c. subulata c.c. tschusii VS c.c. majora..... Basketball Basketball

ma ja znam da ti i za ovo znaš ....ostavi drugim meštrima da vidim što če oni napisati


poz vaticanu domenico od tebe čovjek nemože ništa sakriti
[Vrh] Go down
eumox




Broj postova : 11
Points : 11
Join date : 28.11.2011

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Emptyčet pro 29, 2011 4:50 am

Kad im skopski-maestro dadne rendanih badema,pa kad na proljece krene tsunami na videoklipovima...ima da nastane velika gungula...
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Emptyčet pro 29, 2011 6:16 am

Auuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Emptyčet pro 29, 2011 11:13 am

Kupi 5-6 kila mandulata, 20 mladaca, isplati se bit će para. Živija marketing Sleep
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Emptypet pro 30, 2011 12:36 am

Jeste li pročitali komentar našeg kolege s onog drugog foruma,nemojte dozvolit da i ovdje ostanu samo dica i psihopati.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Emptypet pro 30, 2011 1:25 am

eumox je napisao/la:
Kad im skopski-maestro dadne rendanih badema,pa kad na proljece krene tsunami na videoklipovima...ima da nastane velika gungula...


brate eumoxu cheers

ma kakva gungula ..bit če štama Suspect isto ko da im je u posjet došao barak obama Rolling Eyes svi mirno Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Emptypet pro 30, 2011 2:00 am




Bog !!!!



Da Obama ,Obadvama ----- hahaha


Samo deri Maestro !!!


Salu2
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Emptypet pro 30, 2011 3:43 am

močune prikane

mislio si na obamu ili na baraka Razz
[Vrh] Go down
CIBO

CIBO


Broj postova : 227
Points : 245
Join date : 08.01.2011
Age : 62
Lokacija : SINJ

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Emptypet pro 30, 2011 7:01 pm

YOGI je napisao/la:
Jeste li pročitali komentar našeg kolege s onog drugog foruma,nemojte dozvolit da i ovdje ostanu samo dica i psihopati.

a šta ima iko napadat tu tradiciju ljudi iz mostara otvorili svoju temu raspravljadu svađadu se komentiraju .a napalo ih sa svih strana.tradicija je njijova i šta se ima ko dirat u tu temu a pogotovo šta se oni ne barkaju u nikoga
ostavite ljude na miru da guštadu u svoju tradiciju
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Emptypet pro 30, 2011 7:36 pm

Tako je cibo ostavite ljude na miru,oni imaju svoje pivanje i ne diraju se u nikoga.Napadaju ih oni koji ne razume ni ovo ni ono ni nijedno,a šta te osobe sad znaju ja sam davno zaboravija.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Emptypet pro 30, 2011 9:20 pm

jogi profesore potpuno si u pravu što ka žeš da oni imaju svoju pjesmu i tradiciju isto ko vi i mi
ali ja bi hteo da te pitam nešto
pr....fudbal si je fudbal ma gde se po svetu igrao...ali treba znati gde se najbolji fudbal igra

i mi ne možemo negirati to ..znači nije važno gde se igra dobar fudbal...treba da budemo realni kad je u pitanju dobar fudbal za gledati....mislim da si me sa ovim razumeo

prikane jogi da ti kažem pravo ono što nevalja nemogu da kažem da je dobro...nema ljutnje tu....i nemože od komarca bit bumbar
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Emptypet pro 30, 2011 9:36 pm



Bog !!!


EEEE jebiiigaa sad ----


Ne služi tradicija samo za kićenje, triba bit malo parlamentaran

za održavat tradiciju !!!!!

Salu2
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Emptypet pro 30, 2011 9:53 pm

skopski maestro je napisao/la:
jogi profesore potpuno si u pravu što ka žeš da oni imaju svoju pjesmu i tradiciju isto ko vi i mi
ali ja bi hteo da te pitam nešto
pr....fudbal si je fudbal ma gde se po svetu igrao...ali treba znati gde se najbolji fudbal igra

i mi ne možemo negirati to ..znači nije važno gde se igra dobar fudbal...treba da budemo realni kad je u pitanju dobar fudbal za gledati....mislim da si me sa ovim razumeo

prikane jogi da ti kažem pravo ono što nevalja nemogu da kažem da je dobro...nema ljutnje tu....i nemože od komarca bit bumbar
Malo si falija usporedbu maestro nije to baš tako,ali sad ću ti ja to bolje objasnit.To ti je isto kao da mi idemo objašnjavat amerikancima da je naš nogomet bolji od njihovog ili da oni nama tvrde suprotno.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Emptysub pro 31, 2011 12:09 am

jogi prijateju baš tako što kažeš za amerikance

ali jesil primetijo da i oni neguju naš fudbal ovih zadnjih godina...ma koliko je naših veterana otišlo tamo da igraju za njihovu.... mejđor ligu foodbal...da im pokažu šta je pravi fudbal i oni prihvatili tamo da se igra i njeguje naš foodbal....hteosam da kažem da i ovi poneki tradicionalisti idu napred bez uvrede kažem ovo....lako je tebi kad si ti u GMO'''aše
isto i ja podržavam taj projekt vaš što mislim da je ispravan i čist ko suza


moralo je od nekud da poče
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Emptysub pro 31, 2011 6:17 am

Gospoda administratori ne mogu slat PM poruke, di je nasta problem?
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Emptysub pro 31, 2011 6:55 am

problem je nasta tamo di tražis da se javno predstave! hahahahahaahha hhiihihihihihihihihiihihi
ovo je bull shit
Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Emptysub pro 31, 2011 8:51 am

YOGI je napisao/la:
skopski maestro je napisao/la:
jogi profesore potpuno si u pravu što ka žeš da oni imaju svoju pjesmu i tradiciju isto ko vi i mi
ali ja bi hteo da te pitam nešto
pr....fudbal si je fudbal ma gde se po svetu igrao...ali treba znati gde se najbolji fudbal igra

i mi ne možemo negirati to ..znači nije važno gde se igra dobar fudbal...treba da budemo realni kad je u pitanju dobar fudbal za gledati....mislim da si me sa ovim razumeo

prikane jogi da ti kažem pravo ono što nevalja nemogu da kažem da je dobro...nema ljutnje tu....i nemože od komarca bit bumbar
Malo si falija usporedbu maestro nije to baš tako,ali sad ću ti ja to bolje objasnit.To ti je isto kao da mi idemo objašnjavat amerikancima da je naš nogomet bolji od njihovog ili da oni nama tvrde suprotno.


Bilo kako bilo žvaticki pjev mostarci vole ,to je njihova tradicija i neka ljudi guštaju cheers
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Emptysub pro 31, 2011 9:48 am

markoxp je napisao/la:
Gospoda administratori ne mogu slat PM poruke, di je nasta problem?

ni ja ,zamolija bi administratora da to riješi...hvala
[Vrh] Go down
Sponsored content





 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 5 Empty

[Vrh] Go down
 
Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše
[Vrh] 
Stranica 5 / 39.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 39  Next
 Similar topics
-
» Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše
» Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: