Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva

Go down 
+41
ĐEKO
MONSTRUMO
sole
VELE1
Grga Zlatoper
angjello
CIBO
gare
Jandrek
frickočak
ivica.p
MI 2
Vedran
enver
euzebio
žižula
ivica
pele
rico
domo
YOGI
DOMENICO
ivica.milanovic13
arboret
F I N K O
lord189
Dva Grdelina
Tic_Bal.
DjordjeVet
Moćun
vrca
bošket
kain
KOBAC
ziko
PSIHO
bizar
ATOMIC
frzelin
GRANDE
PESTI
45 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 39  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Emptysub stu 26, 2011 1:55 am

Izgleda da se sprema paklena utakmica u 2012.godini Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Bit ce svega,a ja ka koce-anđel dobrotvor, koji bi poginija za istinu,nastojat

cu svoju misiju mira i glatke duše progurati kroz dracu i kupinu I love you I love you I love you I love you I love you
[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Emptysub stu 26, 2011 2:14 am

skopski maestro je napisao/la:
nadam se da neče bit... o..o..mislim na remi ....jer tek sada smo počeli :bball Basketball


pripremise dobro

Znaš šta bi tebi rekla moja pokojna baba.
Nastojat ću je dočarat:
"A sinko moj, ne badaj se di ti nije misto.Sidi s miron ,kad ti ga je bog da" (ako je-ovo san ja nadoda)
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Emptysub stu 26, 2011 3:36 am

angjello je napisao/la:
skopski maestro je napisao/la:
nadam se da neče bit... o..o..mislim na remi ....jer tek sada smo počeli :bball Basketball


pripremise dobro

Znaš šta bi tebi rekla moja pokojna baba.
Nastojat ću je dočarat:
"A sinko moj, ne badaj se di ti nije misto.Sidi s miron ,kad ti ga je bog da" (ako je-ovo san ja nadoda)


poz prikane angjello cheers cheers Basketball

A moja Nana kaže ovako

E Moj Sinko ,,Videla žaba da se konju ili [taraji ].. kuje potkovica pa je htela i ona
[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Emptysub stu 26, 2011 4:59 am

Je,je tarajo moja...samo šta san ja to davno vidija....prije cilih 40 g...a ti nisi još.....
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Emptysub stu 26, 2011 8:34 am

DOMENICO je napisao/la:
Tema glasi: uzgoj grdelina pjeva! Sta to znaci? Sigurno ne uzimanje iz prirode, jer kakav si ti majstor koji otima od drugoga??? Nikakav! Isto ko da si ga ukra nekom iz garaže! Smile
sta znaci prsten na nogi ptice? Znaci da si ga bas ti izlegao i napravijo, to je dokaz identiteta svake ptice koja se izlaze. Naravno mi smo daleko od toga nažalost, ka i u svemu smo zadnji! Zbog našeg arogantnog i sebicnog razmišljanja došli smo tu di jesmo, svi znate kamo!
Ne kiti se tuđim perjem!!! Izlezi svoje, nauci, pa se onda busaj u prsa!
Neće nas mimoic svjetski trendovi, pomalo se ide i u Europu, pa zar ćemo još uvik skrivecki održavat takmicenja pjeva grdelina??? Ko zadnji kriminalci sa skrivenim fagotima ic u polje sirit tiče???? Šta nije lipse ne skrivat se ko kurba? Vidili ste vas većina dokle su došli ljudi u mutacijama boje. Oni rade, muce se, legu mlade, na stotine! To su mestri! Nije problem uzet iz prirode, nego je problem šta ništa s tim ne napravis! I onda opet u lov.


Nemoj tako oštro Damiane,

triba razumit naše ljude,pa polako naprid.Moga bi i ti malo više pomoc,a ne podjebavat.

Zadnjih par godina stvari se minjaju,ljudi se trude sve više,Dome,Borko,Špica,Mate,Dado,izlegli su mlade ove godine,

evo i ja okorjeli želandur polako minjan navike.Za iducu godinu se još par grdelinaša planira posvetit uzgoju.

Kako je meni pomoga Domo,tako cu ja dvojici pomoc sa prvim parom da krenu.

Ovu godinu sam pokuša sa dva para,iducu idem sa cetiri para,sve iskljucivo zbog pjeva.

Ide polako Damiane ide
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Emptyčet pro 29, 2011 1:56 am

Evo se bliži prvi misec,još malo pa pripreme za parenje.Ja sam određene jedinke

vec približija u parove,nisu zajedno ali su blizu.Ipak idem sa tri para,prvi par

su otac i cer (ajme šta mi je ovo grubo cut),

drugi par su ovogodišnji mladi i mlada ženkica (nisu u rodu),i treci par su

starija ženkica i ovogodišnji mladi (nisu u rodu)

Svi grdelini su isto pivanje (ima tu i Domina ženkica da ne bude previše rođaka)

Mislim da je ovo jedini nacin za napredovat i ja cu ga se strogo pridržavat.


Pozdrav uzgajivacima grdelina iskljucivo zbog pjeva sunny
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Emptyčet pro 29, 2011 2:03 am

baritone čemu incest kad tvoji ne pivaju genetski nego su priučene ptice?? može li objašnjenje cijenjeni kolega..??
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Emptyčet pro 29, 2011 2:27 am

Kako me vec više ljudi pitalo isto pitanje,evo odgovora zašto incest.

U pitanju su moj najbolji grdelin i njegova cer cija je mama šesta generacija

izležena u letilici od grdelina sa dužinski jako izraženim zijadama (Bada).

Ovakvim parenjem cu pokušati spojiti najbolje osobine tih grdelina (siguran sam

da cu nac takvog mladog iz dva-tri gnjizda).U najgoru ruku sve "ostaje u kuci",

jer cu maksimalno onemogucit vanjske utjecaje.Drugi razlog neka za sada

ostane tajna,a pricu o genima ostavite Đikiću i Radmanu i takvim lumenima,

jer mi je puna kapa itanja genima od ljudi koji ama baš nikakve veze nemaju

sa tim sportom.Jedan od njih dvojice je jednom izjavija da ga hvata strah

koliko malo zna o genima i toj prici,ali zato su grdelinaši naši jaki,geni u

malome prstu.

Kad cujen grdelinaša da spominje gene diže mi se kosa na glavi.
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Emptyčet pro 29, 2011 3:40 am

baritone samo naprid u svom pothvatu
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Emptyčet pro 29, 2011 3:41 am

Ma Đikić i radman su goli ku... za ove naše gmo .Nemaju oni pojma šta sve naši tićari znaju,tribaju se doć učit.
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Emptyčet pro 29, 2011 3:52 am

Najzalosnije je kad covik nešto nezna i onda uvjerava sve ostale da i oni isto tako ništa neznaju! Ako stvarno nitko nema pojma o genetici, onda mi molim vas objasnite kako to da danas imamo nekoliko desetaka mutacija grdelina? Kako imamo toliko mutacija kanarinaca boje i pjesme? Jel to postojalo u prirodi? Ili je to netko svojim znanjem stvarao??? Nemojte molim vas SRAT!
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Emptyčet pro 29, 2011 3:58 am

domenico nisi u pravu,pomućuješ ljudima planove ,zašto si takav...
[Vrh] Go down
Grga Zlatoper

Grga Zlatoper


Broj postova : 120
Points : 122
Join date : 27.01.2011
Age : 60
Lokacija : Split

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Emptyčet pro 29, 2011 7:14 pm

a more bit da ću ćagod i naučit Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Emptypet pro 30, 2011 2:12 am

Ajmeeeeee ,Damiane isprika,zaboravija sam na tebe,evo ispravak;

Ja Bariton sam totalni tukac za gene ka i svi grdelinaši oko mene,

ti Damiane si za nas kombinacija Đikic-Radman šta se tice nauci o genima.

Ti si perjanica genskog grdelinaštva šta se vidi i po tvojim rezultatima.

Ja te podržavam 100% i zahvaljujem na nekoliko savjeta koje si mi da u svezi

gena i jedino ti možeš moju gensku zaostalost izvest na svitlo dana.

Samo naprid ,ustraj na svom trnovitom putu,rezultati ce doc kad-tad.

Kad su uspili kod malinoa,ko kaže da ti neces uspit kod grdelina.
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Emptypet pro 30, 2011 3:28 am

HAHAHAHAHAHAHAH! Imam ti nekoliko knjiga, pa ako oces......možeš počet citat i ucit a ne sve vadit iz maloga prsta! Znaš niko se nije rodija pametan, ali postoje libri.
Nemoj bit sarkastican i sprdat se sa tim stvarima koje ne razumijes.
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Emptypet pro 30, 2011 3:33 am

Hehe....Ima nesto sta i glatki ne znaju(nerazume)...Hvala ti dragi Boze i na tome...Nek smo i to dozivili!

Bojin se samo da ce za par miseci glatki geni STP-a i tako dalje bit zakon,Bog i batina tićarstva i tićije

[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Emptypet pro 30, 2011 3:41 am

LJUDI MOI

NIKO NEZNA ŠTA JE GMO ..AKO TO NIJE OSETIJO K SEBI NA SVOJU KOŽU king
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Emptypet pro 30, 2011 4:06 am

Jebiga Damiane,sad si me razocara,ja mislija sad ce tvoje iskustvo,a ono ,

kažeš "ja imam knjiga"

he he he,imam i ja knjiga,ali ostaje izgleda ona moja o grdelinašima a to je da;

"niko nema pojma ,a svi se itaju genima"

Damiane,Damiane
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Emptypet pro 30, 2011 4:52 am

Prijatelju dragi,kolega Kordiću reka bi ti moj profesor Nenad "nemoj ih učit zajebavat će te"....imaju oni iskustva (haha) da skuže genetsko povezivanje i ukrštavanje ...ljudi se ko zna koliko godina bave genetikon i okrili su, tako će i ovi otkrit sve u dva dana ,od svake vrste ima 10 mutacija i sve te godine rada i proučavanja i cilo to iskustvo pa da sa dvi riči to poseru oni koji su izmislili tekut i bubak...damiane to su naše__________nebrige king

vatikan traži uzaludne duše ali one uzaludne koje imaju oči da gledaju naprid a ne one koje drže oči da gledaju samo isprid sebe,dobrin se ljudima dešavaju dobre stvari a loši će sami otkrit svoju definiciju cheers lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Emptypet pro 30, 2011 5:06 am

prijatelji moi

pa dokle če mo se samo igrati tom i đerija...manje pisanja na tipkovnicu a više klipova na forumu Basketball Basketball

moraču opet da vratim tscunamije ovde na forumu pa neka oni umesto mene piše i priča

[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Emptypet pro 30, 2011 5:28 am

Pustite me da se nasmijem još jedanput, neću vas vise uznemiravat. Samo nastavite sa show programom i uživajte u..........neznam cemu. Nije ni čudo da je jadni inox popizdija od vas! Tako je i jadni Isus zavrsija na krizu zbog farizeja i pismoznanaca!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Emptypet pro 30, 2011 10:14 am

DOMENICO je napisao/la:
Pustite me da se nasmijem još jedanput, neću vas vise uznemiravat. Samo nastavite sa show programom i uživajte u..........neznam cemu. Nije ni čudo da je jadni inox popizdija od vas! Tako je i jadni Isus zavrsija na krizu zbog farizeja i pismoznanaca!

Bodule svaki put kad stigneš u Split puno se trudiš krivim ljudima objašnjavat svoj projekt sa genima i svoje viđenje. Lipje nan je bilo u mene dok smo slušali tiće nego šta ti je bilo na izložbi lol! cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Emptypet pro 30, 2011 10:37 am

bogami i ja sam se toliko nasmijao kad sam pročitao poneke komentare


i nisam mogao nešto i ja napisati u vjezi pjeva


ljudi dajte več jednom da ne budemo ko mala djeca ..budite več jednom ozbiljni
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Emptypet pro 30, 2011 9:43 pm



Bog !!!



Dobar Maestro : da budite malo ozbiljni ---hahahaha

Ptičari su ti samo jedna velika dica --- ima ih svavakvih --ka u školi : od narcisa,

kompleksaša pa do zadovoljne dice (koja su normalno u većini )) i sad ti

budi ozbiljan ---hahaha !!!!


Salu2
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Emptypet pro 30, 2011 10:14 pm

Moćun je napisao/la:


Bog !!!



Dobar Maestro : da budite malo ozbiljni ---hahahaha

Ptičari su ti samo jedna velika dica --- ima ih svavakvih --ka u školi : od narcisa,

kompleksaša pa do zadovoljne dice (koja su normalno u većini )) i sad ti

budi ozbiljan ---hahaha !!!!


Salu2

Vrapče živ živ lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 20 Empty

[Vrh] Go down
 
Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
[Vrh] 
Stranica 20 / 39.Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 39  Next
 Similar topics
-
» Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
» Uzgoj lugarina isključivo zbog pjeva-
» ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: