Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Go down 
+45
JAMES BOND
Markan
bošket
Gigo
lord189
KOBAC
probiotik
ssarava1
gare
faraon
enver
ĐEKO
MONSTRUMO
miro katic
nicaze
Sina BL
rico
PSIHO
grga1
angjello
Grga Zlatoper
kain
PESTI
BOCKA
Škuri tić
CIBO
F I N K O
DjordjeVet
Jandrek
arboret
euzebio
domo
ivica
frickočak
portulata
DOMENICO
frzelin
vrca
ivica.milanovic13
Vedran
Moćun
GRANDE
Tic_Bal.
pele
YOGI
49 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 20 ... 38  Next
Autor/icaPoruka
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Emptyuto ruj 27, 2011 8:53 am

ivica je napisao/la:
BALTA ako već mora bit nešto nek bude RIZLA + , ona nije nikad iznevjerila

Boro eto legenda si i tacka !
Rizle+ su bile uvijek bolje od obicni, jer obicne brzo izgore Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Emptysri ruj 28, 2011 1:19 am

Moga bi ti Balta pogodit u sridu.

Mlada baštarda ti piva odlicno,a nije baš ni mlada.Razlika nje i mladih grdelina je

skoro šest miseci,ako ne i više,tako da nece utjecat na nju.

Oni su sad u fazi kad najviše slušaju i uce,a ona piva taman kako triba ,cisto

a opet ne prejako.Stalno ih mišaj oko nje da ne bi poceli vatat zujanje brat

od brata,ili radi ka i Dado.On je stavija pregrade između njih,tako da niko

nikog nije vidija,a opet naucili (to mi je pobilo neke teorije).

Sve u svemu Balta,svaka cast,neka je baštarda,ali piva uredno i šta je

najvažnije zijada je uredna.

Da se razumimo,svake godine se uci miljun baštardi,ali malo ih nauci.

Tvoja je na jako dobrom putu,bravo.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Emptysri ruj 28, 2011 1:47 am

Koce zbog toga sam i ja skeptican jer sam stavio pregradu.
Mladi se vide ali ne vide bastarda.
Pitao sam i poslusao Dadu i rado bi i primio jos koji savjet .
Jeste Koce razlika je otprilike 7 mjeseci mladima je 36-37 dana a ona je u 9 mjesecu starosti.
Mislim da nebi trebalo biti problema ipak je razlika starosti velika i zbog toga sam se i odlucio da ucim prvu godinu sa njom.
Tesko je i imati bastarde izlezene 19-01 kao sto je ova.

ps.sa svojim prijateljem Alijom sam se kladio . On je rekao da ce izleci bastarde prije nove godine a ja sam rekao da nece Smile .
Izlegli su se 19-01 i ja sam prvi birao bastrada na poklon Smile
Opet me je pitao smijem li se kladiti ,ali opvaj put ne smijem vidim da moze i prije nove godina ( kaze da im vec pusta sexi filmove i daje vijagru)
lol!




[Vrh] Go down
domo




Broj postova : 66
Points : 66
Join date : 19.01.2011
Age : 47
Lokacija : KAŠTELA

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Emptysri ruj 28, 2011 3:50 am

Balta ja neču ništa reč jer sve se čuje, Very Happy
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Emptysri ruj 28, 2011 4:15 am

Eto balta ti si jedan od rijetkih kojem sam ja pohvalija tića pa makar bila i baštarda.Nije istina ka šta govore moji "prijatelji" da sam ja baštardu naziva kunac,jer ako su ostali negdi stari postovi vidit će se da sam ja izjavija da bi radije drža baštardu nego grdelina s nategnutom zijadom.Moga bi ti puno toga reć šta i kako bi ja drža ali neću jer puno puta se dogodi nešto ne predviđeno i onda sam sebe tućeš po glavi i kažem di sam redija tako zašto nisam ovako.Radi kako misliš da ti je najbolje a ako ćeš slušat nekog to ti je sigurno moj kum Grande.Pozzzz
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Emptysri ruj 28, 2011 4:34 am

Profesore YOGI zasto ja nebi poslusao nekoga ko je vec kroz to sve prosao sa uspjehom.
Kada sam se sa Dadom sreo u Zenici prije 3-4 godine i kada mi je pokazao sliku u stalazi 3-4 mlada grdelina i bastarda odvojena pregradom.
Moje prvo pitanje je bilo zasto je pregradio ucitelja od mladih mislio sam nece nauciti ali eto sto kaze koce to pobija sve tvrdnje( mozda se mladi grdelini boje bastarde kad je vide ova moja je golema kao svracak ).
Sada sam isto i ja to napravio jos samo da ga pitam dali odmah stavi pregrade izmedju mladih ili poslije kada se podju zestiti jedan na drugog.
Ja jos moram vidjeti sta je musko a sta zensko.
Zasad sam vidio 2 da prdeckaju repom nesto cvrlje.
Vjerovatno cu ja vaditi i navikavati bastarda i stavljati na 1m ispred njih da im pjeva (vidjecu kako se bude ponasao).
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Emptysri ruj 28, 2011 6:50 am

Znaš Balta prijatelju, deset puta sam presluša baštarda.Pa onda par puta pročita sve pohvale na tvoj i njegov račun. I stalno pokušavam sebe uvjeriti da je to to, da je odličan kako to svi kažu.
Ali ne ide mi, a ne bi bilo u redu da ne komentiram, jer ponuđen je. Znam da ću nakon ovog posta naići na kritike, ali sori, nikada ja nisam ponavlja za drugima, a i ne bojim se nikoga. ha ha.
zijada ima neki metalni prizvuk, ima boju, ali nije to ta boja, ni kod baštarda a ni kod onog iza baštarda. Neka čudna neprirodnost. Zijada nije spuštena na način kako ja to volim, ide, plovi, to je u redu ali onda lagano spuštena ali nedovoljno spuštena, gotovo nedovršena. Baštard to i pokazuje, ima zijada koje i nisu baš dovršene. Baštard je test, pokaže sve mane onog što ga uči i naglasi ih.
Za mene je zijada dovršena kada je grdelin utopi sa neba u čaši vode, kada joj dušu izvadi na ono ijuuuuu, kada se učini da je kraj a on je još drži, mota. Šekondo gušti.
Mota mi se po glavi kakvi smo kreteni bili ja i neki moji prijatelji. Nikada nismo snimili ovo o čemu pišem. Ivi Stravi smo nedavno pričali ja i Mikula kako su išle i plovile zijade u moga Žutog i njegovog Dvogodca. Vidali ih dečki moji, vidali u istoj boji a topili u čaši vode. Čuo sam to i u Orlana, Lištanca...
Balta prijatelju, drago mi je, stvarno, dobar je to put prema dobrim pticama. Ne slušaj moj komentar, mene ti ganjaju duhovi prošlosti, i dok ih bude za mene to što sam čuo kod tvoga baštarda nije to. I sada su mi draže zijade mojih očaka, boja i prirodnost nego ona pusta pletiva i čudna zijada. Nemoj me krivo shvatiti, nisam rekao da je moje bolje, ali za moj ukus i poimanje, bez sumnje ikakve.
Nastavi dalje, hvala na snimku. I oprosti, bilo je iskreno.
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Emptysri ruj 28, 2011 6:56 am

Laughing Laughing Laughing Very Happy Smile Wink
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Emptysri ruj 28, 2011 7:14 am

Euzebio uvijek si bio iskren pa evo i sada i ovaj put.
Na snimku ima par kojima fali kraja ali ima gdje im je bas dao kraja ali np hvala na komentaru.
Drago mi je da cujes metaliku Wink
Profa bas me interesuje kakve su te ocacke zijade volio bi onako cisto da cujem.



Pozz profa Wink


Zadnja promjena: Tic_Bal.; sri ruj 28, 2011 7:19 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Emptysri ruj 28, 2011 7:16 am

pele je napisao/la:
Laughing Laughing Laughing Very Happy Smile Wink

Pele sta je toliko smijesno da stavis 6 puta smjesko.
Pravila na forumu su naj vise Smile Wink Razz
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Emptysri ruj 28, 2011 7:35 am

Gospodo draga ja ovu baštardu od balte sam posluša samo jednom i to ne cijelu snimku.Da bog da mi svi grdelini pivali tako.Eto zašto neću ništa stavljat na forum,mene se ispljucalo da sve gadim a sad kad sam pohvalija šta sadsad se drugi smiju i ne daju tićaru podršku.Balta samo ti upri i ne slušaj te tićare jer i sad se pokazalo da mi ne držimo iste kriterije a i nemaju svi ljudi isto uho
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Emptysri ruj 28, 2011 7:47 am

Profesore YOGI ja sam prvo bio zadovoljan kad je bastrada pjevala samo pletiva .
Primjetio sam da ima puno svadja oko zijade pa sam pomislio bolje imati pletadure Smile.
Ali eto sada je naucila i zijadu i sta sada moram priznati da mi je jos draza ipak je zijada kruna pjeva.
Meni je najvaznije da ono sto ja cujem a jos je zija mladalacka da su mi veliki mestri potvrdili.
HVALA .
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Emptypet ruj 30, 2011 6:12 am

bariton je napisao/la:
Mislim da ti je to greška šta ti se mladi vide,jer ce kopirat jedan drugoga.

Neka se svi vide sa baštardom ili niko.U Dade niko ne vidi nikoga.



Koce ipak sam napravio tako sto se svi vide.
Jedino sto je bastard stavljen ispred njih 60-70 cm
Uglavnom svako svakog vidi i bastard pjeva normalno i stavlja ziju cheers
[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Emptypet ruj 30, 2011 7:17 am

tic-bal zanemarite sve ove gore navedene tkz pticare koji kritizirajuci oce unjeti nemir kod vas kao po mom sudu jednog od jacih aduta ovdje na ovome forumu.mislim da idete u jako dobrom pravcu uzgojili ste jako dobru pticu po meni za sada bez mane ako zanemarimo cašu sa vodom.u cudu citam iskaz gosp euzebia i razmišljam kako covjek kritizira mladog baštarda da ne završava zijadu i da je ne utapa u toj caši svako tko bilo šta rece konta ove tic-bal baštarde mislim iskreno govoreci da nema šta tražiti na ovome forumu jer trenutno za mene ništa ni približno nije stavljeno od ni jednoga uzgajivaca bolja i ljepša batuda.sad vi slobodno recite kako ja lažem i da sada ja pišem kakve sam ja to grdeline imao prije nešto više od dvadesetak godina.sram neka svakoga bude sa pricama ja sam imao ali nisam to održao.sebe ubrajam isto tako u ove imao a nisam održao.
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Emptypet ruj 30, 2011 11:34 pm

evo nek se moj prvi post odnosi i na ovaj snimak...dobra ptica samo da je zijadi još malo kraja i da nije isprekidana bilo bi odlično no to je zbog kvalitete snimka
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Emptypet ruj 30, 2011 11:42 pm




Bog !!!


Evo da i ja rečen ::zija neloša ,što više odlična i samo


jedna primjedba (više želja) da je bar gardelin piva !!!!


Salu2




[Vrh] Go down
DjordjeVet

DjordjeVet


Broj postova : 172
Points : 197
Join date : 17.01.2011
Age : 43

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Emptypon lis 03, 2011 6:24 am

[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Emptypon lis 03, 2011 6:55 am

kakva ciba takav i grdelin u njoj! Smile
slican pjev ki onaj od lirskog sta je lord postavio
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Emptypon lis 03, 2011 7:03 am

Uporan si Djordje do bola.....
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Emptypon lis 03, 2011 7:09 am



Bog !!!!


Slabo : strilavanje , cja -cjavanje , kvačilo (čkrrr ) """

ništa " 0 - !!!!



Salu2


[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Emptypon lis 03, 2011 8:01 am

Djordje, je li ovaj grdelin bio u dodiru sa kanarincima?
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Emptypon lis 03, 2011 7:03 pm

[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Emptypon lis 03, 2011 8:35 pm



Bog !!!!



Da ludi --idioti ------mogli su bar maknut on dva paćenika


ubiše se živi !!!!!



Salu2
[Vrh] Go down
DjordjeVet

DjordjeVet


Broj postova : 172
Points : 197
Join date : 17.01.2011
Age : 43

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Emptyuto lis 04, 2011 7:15 am

euzebio je napisao/la:
Djordje, je li ovaj grdelin bio u dodiru sa kanarincima?

ne znam, slucajno sam nasao snimak pa okacio...
zbog cega to mislis?
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Emptyuto lis 04, 2011 7:17 am

ma na par mjesta mi se čini da sam čuo pjesmu kanarinca, bolje rečeno kanarinke. kao da ga je kanarinka othranila
[Vrh] Go down
Sponsored content





Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
[Vrh] 
Stranica 3 / 38.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 20 ... 38  Next
 Similar topics
-
»  Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: